Автоматику для відкатних воріт, як і автоматику для інших типів воріт, немає сенсу робити своїми руками. Звичайно, допитливості розуму та винахідливості нам слов'янам не позичати і досі на Русі достатньо послідовників винахідника І.П. Кулібіна. Цю статтю спонукало написати безліч пошукових запитів типу: автоматика для воріт своїми руками або автоматика воріт з дриля, саморобна автоматика для воріт ітп.
Або якийсь дідусь починає розповідати, як він на раз-два зробить воротну автоматику з трифазного двигуна з радіоуправлінням від танка, де пультом буде служити кварцований радіопередавач, нібито прийнятних розмірів. Паяй @ Майстри!
Також у минулі закарулі часи були умільці, що наставили людям самопальної автоматики з використанням автомобільних сигналізацій - такі собі монстри, що тягають ворота на самопальній фурнітурі вагою в тонну-другу.
І тепер власники такої "автоматики" намагаються якось реанімувати це диво техніки, намагаючись дістати якісь комплектуючі в інтернет-магазинах і пристосувати їх для своїх воріт або питаючи "те, не знаю що".
І тепер, власне, по суті. Мастирити, лампичити самопальну автоматику економічного та практичного сенсу немає – вийде дорожче, гірше за якістю та експлуатаційними характеристиками ніж заводського виготовлення. У результаті через кілька років мук викиньте та поставте номальне заводське. Тим більше, що сьогодні фурнітура для відкатних воріт і автоматика для відкатних воріт коштує справжні копійки, наприклад найбюджетніший варіант китайська автоматика для відкатних воріт GANT IZ-600 коштує лише близько 300 USD. за комплект: привід на 600 кг, 2 пульти, фотоелементи, зубчаста рейка 4м.п. Модель GANT IZ-1200 - 360 USD.
У цьому світлі немає сенсу займатися виготовленням самопалу вийде банально дорожче.
Однак, якщо у вас є свої оригінальні ідеї, рішення та новації в плані автоматики для воріт, то можливо вам будуть цікаві наші контролери та приймачі для організації радіокерування воротами.

радиоуправление для ворот

Плата управления откатных ворот

Приемник для ворот

пульт для ворот

Якщо ви проживаєте не в Києві, то ми організуємо доставку автоматики GANT та інше до Вашого міста протягом доби.

Комплект автоматики для воріт до 1200 кг, GANT IZ-1200(Китай).
ЦІНА 360 USD. - СУПЕРЦІНА!

Gant Iz-1200
Комплект автоматики для воріт до 600 кг, PROFESSIONAL GANT-IZ-600 (Китай).
ЦІНА 300 USD.
GANT IZ-600

Замок для воріт
Замок для откатных ворот

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.