Автоматика для воріт ЗА і ПРОТИ- хороша стаття, рекомендуємо до прочитання перед покупкою.

Автоматика для распашных ворот за и против

Установка автоматики орних воріт є досить трудомістким процесом, вимагають скурпульозності, педантичності, і бажано відповідної кваліфікації. Навіть монтажники деяких воріт фірм досить часто припускаються помилок при монтажі автоматики розпашних воріт, що призводить до її некоректної роботи. Якщо відкатну автоматику достатньо встановити на основу і виставити правильний зазор між зірочкою приводу і зубчастою рейкою, то розстібну автоматику потрібно встановлювати з дотриманням безлічі параметрів таких як положення кронштейна на стовпі, положення кронштейна на стулку, положення самої стулки щодо стовпа, упори для . автоматика використовується без кінцевих вимикачів. Недотримання одного або кількох цих параметрів призведе до виривання кронштейнів від стовпів або стулок, поломку електровигателя ітд. Крім того, розстібна автоматика має набагато більше електричних підключень і параметрів роботи, що виставляються на платі управління. Всі ці фактори роблять малоймовірним повністю правильне встановлення автоматики розпашних воріт непідготовленим користувачем.
Але якщо Ви не боїтеся труднощів і сповнені рішучості автоматизувати свої ворітні ворота тоді - вперед, наша інформація допоможе Вам правильно змонтувати автоматику воріт.
Отже, спочатку нам необхідно визначити який тип використовувати автоматику - лінійну або важільну.

Автоматика для распашных ворот

Принцип дії автоматики для воріт черв'ячного (лінійного) типу

Принцип дії автоматики воріт важільного типу:

Для визначення типу автоматики необхідний такий параметр як відстань від петлі до внутрішнього краю стовпа див. мал. нижче

На малюнку він позначений буквою М. Якщо цей розмір дорівнює 0-150мм, значить можна використовувати лінійну (черв'ячну) автоматику. Вона дешевша, виглядає більш естетично за рахунок відсутності довгих важелів. Якщо ця відстань 150-300 необхідно встановлювати автоматику важільного типу або робити ніші для лінійного приводу щоб привести розмір М у відповідність. Виглядає це так:


А ось так виглядає встановлена важільна автоматика:

рычажная автоматика для ворот

Фотогаллерея установок распашных ворот (23 фото).