фурнитура для откатных ворот Світ Воріт

Откатные ворота своими руками чертеж, конструкция, схема.

Відкатні ворота - відмінне рішення для захисту та оптимізації проїзду на території приватного домоволодіння, промислового підприємства та громадських стоянок.
Відкатні ворота консольного типу зручні в експлуатації, не вимагають розчищення снігу взимку, у відкритому стані не займають місця та повністю звільняють отвір (не мають верхньої напрямної, що обмежує висоту проїзду). Консольна (несуча) частина воріт знаходиться за отвором, де встановлені роликові візки. Ролики візків знаходяться всередині несучого профілю, що забезпечує надійну роботу воріт та автоматики навіть у зимовий час.
При виготовленні комплектуючих для консольних воріт застосовуються революційні технології, зокрема, у сфері застосування сучасних надміцних полімерів. Застосування останніх розробок області полімерів дозволило досягти високих показників міцності окремих вузлів, їх довговічності і безшумної роботи. І немає приводу засмучуватися якщо у вас немає воріт, зверніть увагу на наші комплекти фурнітури для відкатних воріт, за їх допомогою ви можете зробити відкатні нові ворота своїми руками не гірше ніж воротні фірми. Креслення даруємо безкоштовно - заходьте сюда.

Новые Ворота фурнитура для откатных ворот

Відкатна фурнітура SVIT VORIT до 500 кг до 4 м. З металевими роликами. (Харків).

Откатная фурнитура SVIT VORIT

Каретка роликова опорна для воріт Світ Воріт:

свит ворит нови ворота

Фурнітура для воріт SVIT VORIT до 800 кг, до 10 м. З металевими роликами. (Харків)

Фурнитура для откатных ворот SVIT VORIT до 800 кг, до 10 м. С металлическими роликами. (Харьков)

Відкатна фурнітура ROLL GRAND до 400 кг до 4 м. З полімерними роликами. (Україна)
Откатные ворота своими руками

Резиновые ролики для откатных ворот

Відкатна фурнітура DEVA до 400 кг до 4 м. З металевими роликами. (Україна).
Откатные ворота своими руками

Відкатна фурнітура ROLL GRAND до 650 кг до 7 м. З полімерними роликами. (Україна).
Откатные ворота своими руками

Ворота відкатні фурнітура ROLL GRAND до 800 кг, до 10 м. З металевими роликами. (Україна).

Откатные ворота своими руками

Фурнітура для воріт Бровари . З металевими роликами. Усі частини оцинковані. Напрямна пр-во SP PREMIER (Київ) каретки та ін. пр-во Україна.

Фурнитура для откатных ворот Бровары

Відкатна фурнітура до 400 кг, від 3 до 4 м. З металевими роликами. ROLLING CENTER BASIC (Італія).
Откатные ворота своими руками

Комплект фурнітури для підвісних відкатних воріт до 400 кг, до 3 м. З металевими роликами. (Україна).
Подвесные  ворота своими руками

АВТОМАТИКА ДЛЯ ОТКАТНЫХ ВОРОТ.

Щоб зробити процес відкривання воріт за кілька секунд, достатньо встановити на ворота електропривод. У цьому випадку відкривати та закривати ворота можна з пульта керування, закріпленого на стіні біля воріт, або ще простіше – дистанційно, натиснувши кнопку на брелоку.
Автоматичні ворота – це не лише зручність, а й гарантія безпеки. Як правило, автоматика для воріт виконує функції замка, щільно притискаючи полотно секційних воріт до підлоги, не дозволяючи зрушити полотно воріт відкотів убік або відігнути стулку воріт.
Компанія Робимо-Ворота, реалізує безліч моделей приводів провідних світових виробників. Автоматика Faac, Автоматика Гант, Автоматика Roger, Автоматика Nice, Автоматика Rotelli, Автоматика Edinger, а також приводи та аксесуари, розроблені безпосередньо в компанії DoorHan.
Абсолютно вся автоматика Гант, відрізняється високою якістю та адаптована до вітчизняних умов експлуатації. Італійський виробник приводів Faac забезпечує стовідсотковий контроль якості продукції. Кожен електропривод, на якому стоїть знак Faac, проходить жорстке тестування на стенді. Автоматика Faac успішно експлуатуються на чотирьох континентах – більш ніж у 30 країнах світу.

Комплект автоматики для воріт до 600 кг, GANT IZ-600 (КНР).
При покупці разом з фурнітурою буде дешевше див. Акція!


GANT IZ-600

Комплект автоматики для воріт до 1200 кг, GANT IZ-1200 (КНР).

Gant IZ-1200


Комплект автоматики для воріт до 800 кг, GANT BS-CAN (КНР).
GANT BS-CAN

Комплект автоматики для воріт до 1300 кг, DOORHAN SLIDING-1300 (Росія).

doorhan Sliding-1300

Комплект автоматики для воріт до 500 кг, BFT DEIMOS-600 (Італія).

BFT DEIMOS-600

Комплект автоматики для воріт до 400 кг, CAME BX-74 (BX-A)(Італія).
CAME BX-74

Автоматика для воріт вагою до 800 кг, CAME BX-78 (Італія).

CAME BX-78

Комплект автоматики для воріт до 900 кг, FAAC 741 (Італія).
FAAC-741

Комплект автоматики для воріт до 400 кг, NICE ROAD-400 (Італія).

NICE ROAD-400

Автоматика для воріт Rotelli SL 500/1000.

Rotelli SL-1000 Premium

АВТОМАТИКА ДЛЯ РАСПАШНИХ ВОРОТ
Комплект автоматики для воріт воріт складається з двох приводів монтованих на стулки воріт і блоку управління приводами. Приводи воріт можна розділити на два основних типи: прихованої та зовнішньої установки. Для зовнішньої установки використовують "лінійні" або "важільні" приводи.
Лінійні приводи воріт є найпоширенішим типом. Вони можуть бути електромеханічними – електромотор з механічною черв'ячною передачею або електрогідравлічними – електромотор із гідроциліндром. Системи приводів можуть бути оснащені безпековими пристроями – фотоелементи, сигнальні лампи, кодові клавіатури. Приводи підбираються під ваші ворота відповідно до: ваги воріт, їх довгої, швидкості роботи та інтенсивності навантаження.

Автоматика для распашных ворот

Важільні приводи воріт працюють за схемою, аналогічною електромеханічним доводчикам. За рахунок цього з'являється можливість встановлення його на ворота зі складною архітектурою (наявність опорних колон, складні ворота тощо) або на невеликі хвіртки.

нові ворота

Крім того, існують спеціальні приводи воріт прихованого монтажу. Монтаж “в підлогу” дозволяє використовувати їх для автоматизації художніх (кованих) та старовинних воріт без шкоди для їх зовнішнього вигляду та загального дизайну.
Ми пропонуємо автоматику для розпашних воріт наступних виробників: GANT, NICE, GENIUS.

АВТОМАТИКА ДЛЯ РУХОВИХ (ВІДКАТНИХ) ВОРОТ

Комплект автоматики для зсувних воріт складається з приводу з вбудованим блоком управління та зубчастої рейки, що кріпиться на полотно воріт. Приводи зсувних воріт є електромотором з редуктором і шестернею, що передає зусилля на ворота через зубчасту рейку (закріплену на воротах). Ці приводи, як і приводи воріт діляться на: електромеханічні і гідравлічні. Однією з основних характеристик приводу є допустима вага стулки воріт. Ми пропонуємо приводи зсувних воріт для приватного та промислового застосування з допустимою вагою стулки від 600 до 2500 кг. Приводи можуть бути оснащені безпековими пристроями – фотоелементи, ребра безпеки, сигнальні лампи, кодові клавіатури. Приводи підбираються під ваші ворота відповідно до: ваги воріт та інтенсивності роботи.
Ми пропонуємо автоматику для зсувних воріт наступних виробників: GANT, NICE, FAAC, PROFESSIONAL PS-IS, GANT IZ-600, GANT IZ-1200, Miller Tecnics MT-1000

Интернет-магазин автоматики для ворот

Автоматика для откатных ворот

Нові ворота у Ієрусалимі
новые ворота

УПРАВЛІННЯ АВТОМАТИКОЮ ДЛЯ ВОРОТ
СПОСОБИ УПРАВЛІННЯ:

Дистанційне управління по радіоканалу (радіобрелок з фіксованим або "плаваючим" кодом);
дистанційне керування з клавіатури;
керування з виносного ключа-вимикача або простий кнопки;
Управління по радіоканалу
Цей спосіб є одним із найпоширеніших. Для нього потрібна установка поруч із виконавчим пристроєм (привід воріт), радіоприймача, підключеного до блоку керування та наявність у господаря передавача (брелка), що дозволяє надсилати сигнал на відстані. Як правило, ці пристрої мають кварцову стабілізацію частоти, мають цифрову систему кодування і звуковий сигнал початку передачі. Слід зазначити можливість вибору між брелками з фіксованим кодом і динамічним "плаваючим". Другий варіант зазвичай дорожчий, оскільки ускладнює підбір коду зловмисником. Існують багатоканальні брелоки, що дозволяють керувати відразу кількома пристроями.
Керування з клавіатури
Перед брамою встановлюється спеціальна кодова клавіатура з вбудованим ключовим пристроєм або без нього. Для відкриття проходу треба або набрати код, або повернути ключ.
Керування з ключа-вимикача або кнопки
В цьому випадку в необхідному місці встановлюється двопозиційна кнопкова панель або ключ-вимикач. Ключ-вимикач являє собою пристрій із замковою личинкою та групою контактів і може бути накладним або врізним. Він комплектується звичайними замковими ключами.
Забезпечення безпеки роботи автоматики для воріт
Фотоелементи безпеки призначені для попередження аварійних ситуацій при попаданні в дію приводу машин і людей. Вони можуть встановлюватися як у монолітних конструкціях огорожі, і на виносних стійках. Зона дії фотоелементом може бути значною – до 30 м-коду.
Захист струму забезпечує відключення пристрою при вході в контакт з перешкодою і служить другим рубежем захисту, який спрацьовує у разі відмови першого. Вона реалізується в керуючих електронних блоках, що зазвичай встановлюються в найбільш близьких від воріт приміщеннях. Це також активний засіб безпеки.
Проблискові лампи, що попереджають про рух пристрою. Зазвичай вони оранжевого кольору і іноді компонуються разом з антеною приймача радіосигналу. Вони кріпляться зазвичай поряд з воротами або іншим керованим пристроєм.