Отже, Ви дійшли рішення зробити відкатні ворота своїми руками в Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, Павлограді.

Відкатні ворота добре підходять для українського клімату та Дніпра в тому числі. Причин для такого рішення може бути багато - у вашому місті немає тлумачних установників, або вони є, але у них надзвичайні ціни. Зібравши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 25 до 80 тисяч гривень. Крім того, Ви можете просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу відкатних воріт. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові ворота радували Вас довгий час. Зручні та практичні відкатні ворота ідеально підходять для південного сходу України та Дніпра зокрема.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

Откатные ворота в Днепропетровске по лучшей цене

Щоб зробити відкатні ворота своїми руками перейдіть в розділ - відкатні ворота своїми руками.
Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 40х20, швелер №16 або №20, профлист. Всі ці елементи можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми маємо на увазі під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт роликові каретки, верхній обмежувач, ролик кінцевий, нижній і верхній уловлювачі, гумові заглушки), необхідних для виготовлення та монтажу відкатних . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще придбати заводського виготовлення.

Откатные ворота своими руками Днепропетровск

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою в наступні міста: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ.

Откатные ворота своими руками Крым, Днепропетровск

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Інтайм, Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити і на лекгоаом автомобілі з верхнім багажником.

У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.Фурнитура для откатных ворот в Днепропетровске по лучшей цене

Як правило, після встановлення воріт відкотів їх власнику хочеться їх автоматизувати. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас Ви знайдете великий вибір та постійну наявність на складі автоматики виробництва Італії - CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії - DOORHAN, виробництва Китай - PROFESSIONAL PS-IZ (GANT 1200).

Автоматика для откатных ворот в Днепропетровске по лучшей цене

ps-iz китай

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт)

автоматика для откатных ворот gant китай

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ.

Откатные ворота своими руками Крым, Кривой Рог

Телефонуйте! Наші консультанти нададуть Вам детальні консультації, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками у Дніпро, Кривий Ріг, Кам'янське, Нікополь, Павлоград, Новомосковськ.

Откатные ворота своими руками Крым, Никополь