Отже, Ви вирішили зібрати ворота відкотів своїми руками в Івано-Франківську. Для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих інсталяторів, або вони є, але у них захмарні ціни. Зібравши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 30 до 85 тисяч гривень. Також Ви можете просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає багато інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові ворота радували Вас довгий час.
Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками прочитайте тематичний розділ - відкатні ворота своїми руками.

Откатные ворота Ивано_франковск

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х40 і 40х20, швелер №16 або №20, профлист. Всі ці елементи можна знайти у Вашому місті на металобазі чи спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Ивано-Франковск

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою до наступних міст: Івано-Франківськ, Калуш, Коломия та ін. міста Івано-Франківської області

Ролики для ворот Ивано-Фракивську

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Інтайм, Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.
Як правило, після монтажу відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас широкий вибір та постійна наявність на складі автоматики виробництва Італії – CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії – DOORHAN, виробництва Китай – PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).

ps-iz китай

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт)

автомтика для откатных ворот ивано-фраковск

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Івано-Франківськ, Калуш, Коломия та ін. міста Івано-Франківської області.


Мотор для ворот в Ивано-Франковске

Телефонуйте! Наші консультанти нададуть Вам детальні консультації, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками в Івано-Франківськ, Калуш, Коломия та ін. міста Івано-Франківської області.