Отже, Ви вирішили зварити відкатні ворота своїми руками у Харкові.
Откатные ворота Харьков

Причин для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих монтажників або у них захмарні ціни. Зробивши відкатну браму своїми руками, ви можете заощадити від 30 до 80 тисяч гривень. Також Ви можете почати просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові відкатні ворота радували Вас довгі роки.
Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками, перейдіть в тематичний розділ - откатные ворота своими руками.

Филенчатые откатные ворота Харьков

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 20х20, швелер №16, профлист. Всі ці матеріали можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Харьков

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою в наступні міста: Харків, Лозова, Куп'янськ, Ізюм та ін. міста Харківської області.

Откатные ворота своими руками Харьков

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. Потім балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).

Чертежи Ваших откатных ворот - БЕСПЛАТНО!

Откатные ворота своими руками

Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.
У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт. в Харкові.

Комплектующие для откатных ворот Харьков

Як правило, після монтажу відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас широкий вибір та постійна наявність на складі автоматики виробництва Італії – CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії – DOORHAN, виробництва Китай – PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).

ps-iz китай

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN і GANT(китайська автоматика для воріт). Для бажаючих зробити автоматичні ворота перейдіть на сторінку АКЦІЇ КОМПАНІЇ, тут Ви знайдете автоматику та фурнітуру за солодкими цінами.

автоматика для откатных ворот Харьков

Мы поможем организовать доставку автоматики (привода, электропривода) и других аксессуаров (пульт, брелок, сигнальная лампа, приемник, фотоэлемент) в такие города: Харьков, Лозовая, Купянск, Изюм и др. города Харьковской области.

автоматика для откатных ворот в Харькове

Телефонуйте! Наші фахівці нададуть Вам детальні консультації як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками у Харків, Лозова, Куп'янськ, Ізюм та ін. міста Харківської області.