Отже, Ви вирішили зварити відкатні ворота своїми руками у Кропивницькому.

Причин для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих інсталяторів, або вони є, але у них захмарні ціни. Зібравши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 30 до 100 500 тисяч гривень. Також Ви можете просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові відкатні ворота радували Вас довгі роки
Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками перейдіть в тематичний розділ - відкатні ворота своїми руками.

 

Фурнитура для откатных ворот Кропивницкий

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 20х20, швелер №16, профлист. Всі ці матеріали можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Кировоград

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою в наступні міста: Кропивницький, Олександрія, Знам'янка, Світловодськ.
Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.


Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. Потім балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.
У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.
Як правило, після монтажу відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас широкий вибір та постійна наявність на складі автоматики виробництва Італії – CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії – DOORHAN, виробництва Китай – PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).

автоматика для ворот китай

У нас Вы можете приобрести автоматику (привод, электропривод) для откатных ворот CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN и PROFESSIONAL(GANT) (китайская автоматика для ворот). Для желающих сделать автоматические ворота перейдите на страницу АКЦИИ КОМПАНИИ, здесь Вы найдете автоматику и фурнитуру по сладким ценам.

Автоматика для откатных ворот Китай

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Кіровоград, Олександрія, Знам'янка, Світловодськ.

Автоматика для ворот Кировоград

Телефонуйте! Наші консультанти нададуть Вам детальні посібники, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками в Кропивницький, Олександрія, Знам'янка, Світловодськ.