Отже, Ви вирішили зробити відкатні ворота власноруч у Луцьку.
Передумов для ухвалення такого рішення може бути багато – у вашому місті немає кваліфікованих монтажників-інсталяторів, або вони є, але мають дуже високі ціни. Виготовивши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 10 до 80 тисяч гривень. Крім того, Ви можете заснувати свій бізнес з виробництва та монтажу відкатних воріт. Наш інтернет-ресурс дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і ваші ворота радували Вас довгий час.
Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками та рекомендуємо прочитати розділ - откатные ворота своими руками.

Откатные ворота Луцк

Практично всі матеріали необхідні для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 40х20, швелер №16 або №20, профлист. Всі ці елементи можна знайти у Вашому місті на металобазі чи будівельному магазині.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми маємо на увазі під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт роликові каретки, верхній обмежувач, ролик кінцевий, нижній і верхній уловлювачі, гумові заглушки), необхідних для виготовлення та монтажу відкатних . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще придбати заводського виготовлення.

Откатные ворота своими руками Луцк

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою в наступні міста: Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ.

Фурнитура для откатных ворот в Луцке

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити і на лекгоаом автомобілі з верхнім багажником.
У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.
Як правило, після установки воріт відкотів їх власнику хочеться їх автоматизувати. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас Ви знайдете великий вибір та постійну наявність на складі автоматики виробництва Італії - CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії - DOORHAN, виробництва Китай - PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).

автоматика для ворот китай

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN і GANT(китайська автоматика для воріт)

автоматика для ворот Луцк

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ.

Автоматика для откатных ворот Луцьк

Телефонуйте нам! Наші менеджери нададуть Вам детальні консультації, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками в Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ. та ін.