Отже, Ви вирішили зварити відкатні ворота своїми руками у Луганську

Відкатні ворота дуже добре підходять для нашого клімату та для Луганська зокрема.
Причин для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих інсталяторів, або вони є, але у них захмарні ціни. Зібравши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 10 до 100,5 млн "рублів". Також Ви можете просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові відкатні ворота радували Вас довгі роки.
Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками, перейдіть в тематичний розділ - откатные ворота своими руками.

Откатные ворота Луганск

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 20х20, швелер №16, профлист. Всі ці матеріали можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Луганск

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою в наступні міста: Луганськ, Сєверодонецьк, Алчевськ, Лисичанськ, Красний Луч, Стаханов, Свердловськ, Антрацит та ін міста Луганської області.
Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.

Откатные ворота своими руками

Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. Потім балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.

У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.


Фурнитура для откатных ворот Луганск

Як правило, після монтажу відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас широкий вибір та постійна наявність на складі автоматики виробництва Італії – CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії – DOORHAN, виробництва Китай – PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).

ps-iz китай

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN і GANT(китайська автоматика для воріт). Для бажаючих зробити автоматичні ворота перейдіть на сторінку АКЦІЇ КОМПАНІЇ, тут Ви знайдете автоматику та фурнітуру за солодкими цінами.

автоматика для откатных ворот Китай

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Луганськ, Сєверодонецьк, Алчевськ, Лисичанськ, Красний Луч, Стаханов, Свердловськ, Антрацит та ін. області.

Автоматика для откатных ворот Луганск

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Луганськ, Сєверодонецьк, Алчевськ, Лисичанськ, Красний Луч, Стаханов, Свердловськ, Антрацит та ін. області.