Факторів для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих монтажників або у них захмарні ціни. Зробивши відкатну браму своїми руками, ви можете заощадити від 10 до ой-вей 80! тисяч гривень. Також Ви можете почати просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові відкатні ворота радували Вас довгі роки. Зручні та практичні відкатні ворота ідеально підходять для півдня України та для Одеси зокрема.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками Одесса

Откатыне ворота - Одесса. Купить или сделать своими руками

Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками перейдіть в тематичний розділ - відкатні ворота своїми руками.

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 20х20, швелер №16, профлист. Всі ці матеріали можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Одесса

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою до наступних міст: Одеса, Ізмаїл, Чорноморськ, Білгород-Дністровський та ін. міста Одеської області.
Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Інтайм, Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. Потім балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.

У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.Фурнитура для откатных ворот в Одессе. Цена отличная, доставка

Як правило, після монтажу відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас широкий вибір та постійна наявність на складі автоматики виробництва Італії – CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії – DOORHAN, виробництва Китай – GANT.

Автоматика для откатных ворот Одесса - купить легко, доставка!

ps-iz китай

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт). Для бажаючих зробити автоматичні ворота перейдіть на сторінку АКЦІЇ КОМПАНІЇ, тут Ви знайдете автоматику та фурнітуру за солодкими цінами.
Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Одеса, Ізмаїл, Іллічівськ, Білгород-Дністровський та ін міста Одеської області.
Телефонуйте! Наші спеціалісти нададуть Вам детальні консультації, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками в Одеса, Ізмаїл, Чорноморськ, Білгород-Дністровський та ін. міста Одеської області.