Приводів для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих монтажників або у них захмарні ціни. Зробивши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 10 до 90 тисяч гривень. Також Ви можете почати просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт у вашому місті. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові ворота тішили Вас і Ваших клієнтів довгі роки.
Щоб зробити відкатні ворота самому перейдіть в тематичний розділ - відкатні ворота своїми руками.

Откатные ворота Тернополь

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 20х20, швелер №16, профлист. Всі ці матеріали можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками Тернополь

У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт роликові каретки, верхній обмежувач, ролик кінцевий, нижній і верхній уловлювачі, гумові заглушки), необхідних для виготовлення та монтажу відкатних воріт . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Тернополь

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою до наступних міст: Тернопіль, Чортків, Кременець, Бережани, Збараж.

Фурнитура для откатных ворот Тернополь

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну навпіл. Згодом балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової направляючої до Вас додому. Чудово підходить вантажівка типу "Газель" або "FAW", також можна перевозити і на легковому автомобілі з багажником на даху.
У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.
Як правило, після монтажу відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас широкий вибір та постійна наявність на складі автоматики виробництва Італії – CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії – DOORHAN, виробництва Китай – PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).

gant iz-1200

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт). Для бажаючих зробити автоматичні ворота перейдіть на сторінку АКЦІЇ КОМПАНІЇ, тут Ви знайдете електроприводи та фурнітуру за вигідними цінами.

Автоматика для откатных ворот Тернополь

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелементи) до таких міст: Тернопіль, Чортків, Кременець, Бережани, Збараж.
Телефонуйте! Наші фахівці дадуть Вам детальні консультації, як зробити та встановити відкатні ворота своїми руками в Тернопіль, Чортків, Кременець, Бережани, Збараж.