Причин для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих інсталяторів, або вони є, але у них захмарні ціни. Зібравши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 40 до 100 тисяч гривень. Також Ви можете просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає багато інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові ворота тішили Вас довгий час.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками прочитайте тематичний розділ - відкатні ворота своїми руками.
Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 40х20, швелер №16 або №20, профлист. Всі ці елементи можна знайти у Вашому місті на металобазі чи спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.

В нашем интернет магазине можно купить комплектующие (фурнитуру) для откатных ворот. Что мы понимаем под «фурнитурой или комплектующими» - это комплект деталей (направляющая (рельс, швеллер, гнутый профиль) 2 шт роликовые каретки, верхний ограничитель, ролик концевой, нижний и верхний уловители, резиновые заглушки), необходимых для изготовления и монтажа откатных ворот. Эти детали сложно или бессмысленно делать своими руками, а лучше купить заводские.

Откатные ворота своими руками Запорожье

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою в наступні міста: Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Токмак, Енергодар та ін.

Откатные ворота своими руками Крым, Бердянск

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).

Откатные ворота своими руками

Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.
У нас Ви можете купити комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.
Як правило, після встановлення відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас Ви знайдете широкий вибір і постійну наявність на складі автоматики виробництва Італії - CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії - DOORHAN, Білорусі - ALUTECH і виробництва Китай - GANT.

Фурнитура для откатных ворот Запорожье Roll Grand

У нас Вы можете приобрести автоматику (привод, электропривод) для откатных ворот CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN и PROFESSIONAL(GANT) (китайская автоматика для ворот)

ps-iz

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт)

Автоматика для откатных ворот Запорожье

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт)