калькулятор відкатних воріт

У зв'язку з різким подорожчанням металу в 2021 році ціни на виготовлення воріт з автоматикою і без неї "під ключ" на фірмах стали змінюватися в абсолютно непередбачуваних межах, тому щось відстежувати і давати навіть короткострокові дані для зразкового розрахунку вартості воріт втратило всякий сенс. Коміри в регіонах озвучують: - якщо немає мінімального замовлення хоча б на 30-40к, то й братися нема рації. У Києві та великих містах ця планка ще вища. Якщо вам важливо встановити собі у двір відкатні ворота і не платити нечувані гроші за це, то зверніть увагу на наші комплекти відкатних воріт для самостійного складання - виходить дуже цікаво. Детальніше.

Отка тные ворота без автоматики цена

сборные откатные ворота
 

Розглянемо приклад виготовлення воріт із прорізом 4000х2000 мм (було актуально до 2021 року)
Виходить - що для воріт завдовжки 6 метрів та висотою 2 метри (проріз воріт 4 метри) у нас вийде такий бюджет:

 

Матеріали для виробництва воріт (одностороння зашивка): 3500грн

Комплектуючі для відкатних воріт: 2250 грн

Швелер + арматура для фундаменту: 740 грн

Бетонування фундаменту для воріт: 960 грн

Разом: близько 7450 грн.

Крім того варто взяти до уваги, що самостійне виготовлення відкатних консольних воріт може зберегти не тільки Ваші засоби, але також як це не дивно, час, нерви та бензин.
Справа в тому, що сьогодні ті виробники відкатних воріт, які приділяли увагу якості виготовлення та монтажу або дороги, або не витримуючи конкуренції з гаражниками, типажами а-ля "у-себе-дома-во-дворі", "у-вас-на -об'єкт-на-колінці" змушені йти з ринку.
Клієнт щось "ведеться" насамперед на ціну, і звичайно "пливе" коли чує ціну 7-8000 за ворота і думає, що за такі гроші він отримає цукерку. Але за такі гроші можна зробити лише самостійно, тобто. без прибутку, чи варто говорити, що ресурсів для будь-якої якості, усунення "косяків" та несення гарантії тут немає. Але так уже розпорядився його величність Ринок, се ляві.
В результаті велика ймовірність "нарватися" або на "зелених" вчорашніх студентів з гарним сайтом на php або Joomla, або матірого вигляду хлопців зі старої гвардії 90-х, хоча в будь-якому випадку вашу стулку буде робити якийсь "дядько Петя", який клепий профлист часто промахується свердлом ;) Мовчимо про те, що будуть використані найдешевші матеріали і фарби, а також не сподівайтеся зустріти підрізання кутів під 45 градусів, взагалі кутів 90 градусів як таких, якісне ґрунтування, закладення щілини між консоллю і рамою герметиком видалення стружки (яка дає потіки іржі та інші прояви професіоналізму).
Крім того клієнта на монтажі може чекати цілий букет сюрпризів:

1 – бомжацький вид монтажників, ну це таке, можна в принципі і проігнорувати
2 - повна або часткова відсутність потрібного інструменту\витратників у монтуючих - дасте свій і скачає пару раз в Епіцентр - гарантовано.
3 - пом'ятий і\або поцяткований дірами (подряпинами) профлист внаслідок тремтіння рук "дядька Петі" - з'їздіть ще й за профлистом... самі.. на своїй машині. І доплатіть \ поскандали за перезашивку.
4 - свідомо халтурний монтаж, причому самі монтують це розуміють. Історії відомий випадок коли 15 разів рядом відривало кронштейн розстібного приводу, неправильно привареного і всі 15 разів горе-монтажники виїжджали його приварювати і щоразу неправильно, не роблячи жодних висновків. Благо у господаря на 16 разів вистачило розсудливості та такту запросити професіоналів та вирішити проблему радикально.
5 - зрив всіх мислимих та немислимих термінів монтажу.
6 - привіз стулки з ще сирою фарбою, так її фарбували вночі перед монтажем.
7 - робота "монтажників" ночами, т.к. своїх монтажників фірмочки немає, а шабашат запрошені з нагоди, після своїх об'єктів, тобто. наприкінці дня. Симфонія №2 для перфоратора з болгаркою у світлі фар радуватиме Вас та Ваших сусідів до та після опівночі.
Продовжувати можна довго, ну а коли через 2 місяці з воріт потече іржа... почуєте в трубку політкоректне посил у відомому напрямку або мовляв - пофарбували в один шар, без ґрунту... ну якось так...
Проте, заради справедливості, варто зауважити, що виготовлення та монтаж воріт на замовлення це "важкий хліб". Чого варте, наприклад, фраза клієнта, що побачив привезену для монтажу стулку: - А ви хіба не порошковим фарбуванням фарбуєте?!
Резюмуємо: зробити ворота самостійно не становить якоїсь складності для людини з інтелектом та прямими руками. Кожен, хто володіє базовими слюсарними та зварювальними навичками може зробити відкатні консольні ворота своїми руками.
Рекомендуємо відвідати відеогалерею, а також фотогалерею, де представлені результати воротобудування наших клієнтів з усієї України.

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.