1.1. Інтернет-магазин "Робимо Ворота" (далі Інтернет-магазин) не несе відповідальності за затримку поставки товару з вини транспортної компанії, не відшкодовує втрачений прибуток або моральної шкоди у зв'язку з такою затримкою.

1.2 Інтернет-магазин не несе відповідальності і не відшкодовує можливу отриману фізичну або моральну шкоду або іншу шкоду, отриману внаслідок необережного, неуважного, недобросовісного або іншого неналежного використання придбаної продукції.

1.3 Відкатні, розстібні, гаражні та інші типи автоматичних воріт вимагають обережності та підвищеної уваги при користуванні. Пам'ятайте про це. Не допускайте використання автоматичних воріт без нагляду дітьми та особами з особливими потребами (інваліди, люди похилого віку, ітд).

1.4 Використовуйте придбані товари лише за прямим призначенням. Використання придбаної продукції не за прямим призначенням є підставою для відмови у гарантійних зобов'язаннях.

1.5. Інформація, розміщена на цьому сайті, призначена для загального ознайомлення.
Незважаючи на наші зусилля щодо забезпечення правильності та актуальності інформації, ми не надаємо жодних явних або передбачуваних запевнень або гарантій щодо повноти, точності, надійності та придатності веб-сайту або інформації, продукції, послуг або відповідних графічних матеріалів, опублікованих на веб-сайті у тих чи інших цілях. Відповідно, ви використовуєте вказану інформацію виключно на свій страх та ризик.
Ми в жодному разі не несемо відповідальності за збитки або збитки, включаючи, у тому числі, непрямі або супутні збитки та збитки, і в цілому будь-які збитки та збитки, що виникли внаслідок втрати даних або втраченої вигоди, або виникли в результаті або у зв'язку з використанням цього веб-сайту.
З цього сайту ви можете переходити за посиланнями на інші сайти, які не перебувають під контролем магазину "Робимо Ворота". Ми не контролюємо характер, зміст чи доступність даних сайтів. Наявність будь-яких посилань не обов'язково означає рекомендацію або схвалення висловлених у них думок.
Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити безперебійну роботу цього веб-сайту. Тим не менш, магазин "Робимо Ворота" не бере на себе і не несе відповідальності за тимчасову недоступність веб-сайту внаслідок технічних проблем, що не залежать від нас.