Подшипники для откатных ворот

Під відкатними воротами на підшипниках, як правило, маються на увазі відкатні ворота консольного типу. Дійсно, для їх виготовлення використовується так звана фурнітура для відкатних воріт, яка містить роликові каретки з підшипниками, зазвичай 8 штук на кожній. Ось так виглядає стандартний комплект фурнітури для воріт вагою до 500 кг.

SP PREMIER standart-500 подшипники для откатных ворот

Подшипники для откатных ворот

Підшипники для відкатних воріт різних виробників:

Подшипники для откатных ворот

Подшипники для откатных ворот

фурнитура для откатных ворот Світ Воріт

Середні пари роликів на каретках для воріт завжди розташовані вище крайніх - так потрібно для правильного їх кочення в напрямній, в різні моменти часу працюють різні пари роликів. Іноді це усунення який завжди помітно візуально, але він проте присутній.

Опорная каретка для откатных ворот

Опорная каретка с подшипниками для откатных ворот

Отже, розглянемо які ж підшипники використовуються для виробництва кареток фурнітури відкатних воріт. Історично склалося, що фурнітура до 400 кг випускалася на 201 підшипнику, позначається 6201. Так роблять західні фірми, наприклад Rolling Center в популярному у нас комплекті Basic, так само чинили і вітчизняні виробники. Фото роликової каретки Rolling Center Basic до 400 кг із 201-м підшипником.

Каретка Роллинг Центр
Якісні підшипники для воріт:
Качественные подшипники для откатных ворот:

Качественные подшипники для откатных ворот:

Кілька років тому отримав розвиток новий тренд "301-й посилений підшипник", а 201-й перейшов у розряд аутсайдерів у секторі роздрібного продажу. Деякі вітчизняні виробники успішно перейшли на 301-й підшипник, а деякі досі виробляють на 201-му, як правило для корпоративного та промислового секторів, або ж на експорт. Візуально каретка на 301-му підшипнику відрізняється від такої на 201-му дещо більшою масивністю та товщиною пластин складових каретку. Див. фото нижче. Позначається 301-й підшипник 6301, а 201-й 6201 відповідно.

Купить подшипники для откатных ворот

Подшипники для откатных ворот

Подшипники для откатных ворот

Подшипники для откатных ворот

Велика здатність навантаження 301-го підшипника в поєднанні з напрямною товщиною 3,6 мм, а також посиленим вузлом "вухо-вилка" дозволили виділити новий підклас фурнітури до 500кг. Акцентуємо вашу увагу: якщо підшипник 301-й і товщина напрямної 3,6 мм, але вузол "вухо-вилка" виконаний їх тонкого металу 4-5мм, то така фурнітура не може називатися посиленою, так цей вузол сприймає абсолютно всі кінцеві навантаження, причому точково та його кволість неприпустима. Для посиленої фурнітури товщина "вух" має бути 8мм. Див фото.

Усиленная фурнитура для откатных ворот

Подшипники для откатных ворот

Подшипники для откатных ворот своими руками

Подшипники для откатных ворот своими руками

Підшипники для воріт застосовуються тільки закритого типу це означає, що кульки закриті спеціальним пильовиком для захисту від попадання бруду. Пильовики можуть бути гумометалевими RS і металевими ZZ, на роботу підшипників це ніяк не впливає, їхнє завдання просто закрити кульки і недопустити попадання сторонніх частинок. На фото підшипники 6301 з різними варіантами пильовиків.

Резинометаллический пыльник

підшипники для воріт

Як правило всі підшипники, які ви бачите в Україні, вироблені в Китаї, причому всесвітньо визнаними компаніями-виробниками такими як KG, AMATA, BENEFIT та ін. Підшипниками цих компаній користуються виробники найрізноманітнішої продукції в усьому світі в тому числі в США та Європі. Той же ROLLING CENTER - одна фірма основоположників концепції фурнітури для відкатних консольних воріт використовує китайські 6201 підшипники і в "ус не дме". Твердження про застосування російських, шведських, білоруських та інших милих серцю підшипників, швидше за все, не відповідають дійсності.
Отже, чи варто "гнатися" за 301 підшипником? Так, та й ще раз так! Справа в тому, що різниця між комплектом фурнітури виконаної на 201-му підшипнику і на 301-му копійчаному. Крім того запас по міцності ще нікому не шкодив, особливо якщо ваші ворота зашиті чимось важчим, ніж профнастил, наприклад кування, дерево або металева фільонка. Ресурс також збільшений на 15-20%, це означає, що ваші ворота відпрацюють довше, для якісних підшипників це термін складе 20-25 років, як наприклад фурнітура SP PREMIER STANDART-500. Єдино, що при виборі комплекту фурнітури не втрачайте пильності і звертайте увагу на товщину "вух" і шворня рухомого з'єднання, а не тільки на номер підшипника, щоб не придбати псевдопосилену фурнітуру. Прикладами правильної, тямущої посиленої фурнітури я є лінійка комплектів SP PREMIER STANDART-500. SP PREMIER PRO-500 SP PREMIER STRONG-800. Купуючи ці комплекти ви купуєте дійсно якісну, посилену фурнітуру, виконану на імпортному обладнанні із застосуванням лазерного різання і як наслідок максимальними товщинами металу у всіх вузлах.

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.