З 2019 року на фурнітуру для воріт відкатних марки SP PREMIER надається гарантія 10 років з моменту продажу. Статистика продажів та рекламацій за минулі 12 років продажу цієї фурнітури на ринку України дозволяють це зробити. Практика показує, що якщо не було вандальних (злом, таран автомобілем, підрив, ітд) або інших екстремальних впливів (пожежа, торнадо, повінь ітд), то фурнітура гарантовано працює в зазначений термін.
Крім того ролики не потрібно змащувати солідолом або будь-якими іншими мастилами. Це важливо, тому що в покладений солідол неминуче потрапить пісок, що спричинить прискорене абразивне вироблення роликів.
Ми без проблем і зайвих питань протягом гарантійного періоду замінюємо вузол, що вийшов з ладу, виявився бракованим або неналежною якістю. Для гарантії клієнту слід зберігати розрахунковий документ (товарний чек) протягом усього гарантійного періоду. При настанні гарантійного випадку слід описати проблему нашому менеджеру (можливо вислати фото виходу з ладу або бракованого вузла або деталі) і якщо випадок буде визнаний гарантійним буде замінено.

На автоматику воріт надається гарантія від 1 до 3 років (залежно від моделі, вказано на сторінці опису товару). З тими самими умовами.
Тут теж скажемо кілька слів про правильну експлуатацію автоматики. Зубчасту рейку не потрібно змащувати солідолом або будь-якими іншими мастилами. Знову ж таки через забруднення піском і прискореному абразивному зносі рейки та зубчастого колеса. Автоматика для воріт (будь-якого виробника) повинна запитуватися стабільною напругою 230 В + - 10%, тобто приблизно від 200 до 250 В. Кращий спосіб забезпечити це - скористатися стабілізатором 1-1.5 кВт, або реле напруги з правильно виставленою нижньою межею ( 195-200В), верхньою межею (250-255В) та затримкою включення 3-4хв. Докладніше тут. Гарантія не надається якщо продукція експлуатується з циклічності здорового глузду, що виходить за рамки, наприклад колективний в'їзд в ОСББ ітд.

Дотримання цих двох нескладних правил (солідол та електроживлення) з ймовірністю 99,9% призведуть до того, що гарантія вам не буде потрібна, а ваші нові ворота та автоматика радуватимуть Вас довгі роки бездоганною роботою.