Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перший в Україні магазин систем для відкатних воріт. Since 2007.
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Київ, вул. Родини Бунґе 7

0
Мій кошик

Сигнальні лампи для воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сигнальна лампа або проблисковий маячок, як і фотоелементи, відноситься до пристроїв безпеки. Її основна функція полягає у світловій сигналізації роботи автоматики воріт і відповідно руху самих воріт. Ця функція дуже важлива, хоча, на перший погляд, може здатися, що лампа не потрібна і можна обійтися без неї. Справді, автоматика воріт працюватиме і без неї, однак у темний час доби користувач під'їжджаючи до воріт і натиснувши на пульт, бачить, що електроживлення подається і ворота, відповідно, розпочали рух. У разі зникнення живлення (з різних причин) користувач зрозуміє це після серії судомних натискань на пульт, фази подиву і нарешті усвідомлення того факту, що живлення немає. З лампою все буде набагато однозначніше і швидше. Річ корисна, втім. Про антени тут.
Лампу бажано встановлювати так, щоб її було видно як з вулиці, так і з двору. Але можна і відступити від цього правила, наприклад, якщо у вашому районі багато хуліганів, то щоб не спокушати їх можна повісити лампу на поверхні зверненої у двір. Зазвичай її встановлюють на ближньому стовпі до приводу або блоку управління. Проводку для лампи потрібно виконувати мідним багатожильним дротом 0,5-0,75 мм2, не більше, інакше складно буде заводити провід у лампу і затискати його в клеми.
Нижче представлені найпоширеніші в Україні і в той же час надійні сигнальні лампи. Підійдуть до будь-якої автоматики воріт з виходом на лампу 230 В. Типова установка сигнальної лампи:

Сигнальна лампа для воріт

Сигнальні лампи бувають двох типів: розжарювання та світлодіодні. Лампа розжарювання є помаранчевим плафоном зі звичайною лампочкою під патрон "міньйон" такі ламочки доведеться міняти кілька разів на рік. Хоча світлодіодні лампи, що з'явилися в останні роки, радикально вирішують цю проблему. Від хуліганів (якщо є така проблема) сигнальну лампу можна сховати таким чином, щоб не було видно з вулиці.

Сигнальна лампа для воріт

Тепер про помилки. Часто думають, що в лампі є радіоприймач, що сприймає команди пульта. Відповідь - його там немає, він перебуває у блоці управління. Часто в лампі знаходиться схема переривання, що забезпечує миготіння.

Сигнальна лампа для воріт

Для деяких користувачів найголовніше в автоматиці воріт це лампа і бажано з великою антеною. Ймовірно має місце бажання "обскакати" сусіда і таким чином, мабуть, висловити свою домінантність в окрузі.

Сигнальна лампа для воріт

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.

Вгору