Наша компанія здійснює оперативну доставку по Україні комплектуючих для воріт нашими партнерами вантажоперевізниками САТ,  Делівері, Нова пошта (консолі "новою поштою" не відправляємо - неформатний для них вантаж).
Крім того, в рамках діючих акцій деякі товарні позиції ми надсилаємо безкоштовно. Що означає безкоштовна доставка? Безкоштовно доставляються лише акційні позиції, біля яких є напис "Доставка безкоштовно". Акція діє ТІЛЬКИ на тип перевезення СКЛАД-СКЛАД зазначеними вище транспортними компаніями. Тобто це не доставка за адресою по місту чи за місто окремою машиною. Очевидно, що у цих випадках вартість доставки, особливо габаритних (6 метрів) напрямних може значно перевищити їхню власну вартість. Це бажано розуміти.
Як правило, замовлений товар відправляється в той же день, якщо замовлення було зроблено до 14.00. Замовлення, зроблені після 14.00, будуть відправлені наступного робочого дня.

Щодо частих запитів на відправки 5м, 6м або навіть 7 м направляючих Новою Поштою, безперечно, всіма нами коханою та шанованою компанією, то відповімо наступне: За нашим скромним розумінням поточної ситуації Нова Пошта працює в сегменті дрібно-середнього, приємно-охайного вантажу - це і ноутбуки-телефони з Розеточки, і нова зимова гума і капці улюбленої бабусі і звичайно ж посилки з Китаю, але ніяк не ескаваторні ковші, плуги, секції баштових кранів і ці ваші консолі для воріт. Ці вантажі куди більш клопітні і незрівнянно менш прибуткові ніж описані вище, це зовсім інша "філософія" перевезень, зовсім інша конфігурація завантаження машини та ведення бізнесу взагалі. І якщо у Вашому смт Нова пошта стверджує, що прийме балку 6 метрів... - скажімо так бажання заробити копійчину в регіонах цілком зрозуміло. Але це не означає, що у місті-герої Києві горять бажанням її прийняти. Колишній досвід показує, що якщо почати "закидати" балками якесь вантажне відділення, яке начебто "без обмеження ваги і довжини", то через місяць воно чудесним чином стає "3-метровим" в окремих випадках і "до 30 кг" . 

Ну заважають ваші балки основним вантажем займатися, се ляві. Тому при перевезенні направляючих для воріт краще орієнтуватися на САТ, або Делівері. Автоматика для воріт, навпаки, не містить екстремально довгих компонентів і тому "на ура" пересилається Новою Поштою, за що їй низький уклін. У безвихідній ситуації коли до найближчого міста де є САТ або Делівері дуже далеко і у зв'язку з відсутністю відповідного транспорту практикується відправка НП консолей, але розрізаних надвоє, потім, звичайно, доведеться зварювати. Звичайно, це все обмовляється з клієнтом.

Сат и Новая почта

Якщо Вам все ж таки потрібна адресна доставка по Києву чи області, то ми організуємо її за максимально низькими та лояльними розцінками.
Оплата відбувається після огляду товару та захоплення від його якості - післяплатою. 

Якщо Ви проживаєте не в Києві, то немає приводу зневірятися! На дворі давно вже ХХI століття та мережа вищезгаданих підприємств-вантажоперевізників сьогодні досить широка – аж до сіл та п.г.т.

Фурнитура для откатных ворот в Вашем городе

На фото нижче показано як перевозити напрямну для відкатних воріт після того, як Ви забрали її на фірмі-перевізнику.

Как перевозить направляющую для откатных ворот