Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перший в Україні магазин систем для відкатних воріт. Since 2007.
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Київ, вул. Родини Бунґе 7

0
Мій кошик

Фурнітура для воріт по кутнику (монорєльсу)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відкатні ворота на монорейці встановлюються в тому випадку, коли немає достатнього місця для відкату консольних воріт і небажанні встановлювати класичні ворота. Таке рішення в нашому кліматі є багато в чому компромісним, тому що доведеться взимку дбати про чистоту монорейки по всій його довжині. Варто відзначити, що в тій же Італії чи Іспанії таке рішення зустрічається повсюдно, і навіть там, де можна встановити і консольні ворота, але в теплих краях з очевидних причин експлуатація монорейкових воріт не викликає труднощів. У нас в Україні самі розумієте...
Отже, якщо ж ви твердо вирішили зробити відкатні ворота на монорейці своїми руками, то розглянемо основні моменти їх виготовлення.
Для виготовлення монорейкових воріт нам знадобиться спеціальний комплект фурнітури. Ось такі комплекти використовуються для виготовлення воріт відкатних на монорейці (під куточок):

Фурнітура для воріт по кутнику (монорєльсу)

Суть монорейкових воріт взагалі проста - ролик їздить по монорейці, зазвичай це куточок 50х50, але можливо і круглий профіль. Див мал.

Відкатні ворота на монорєльсі (по кутнику)

Монорейка має бути надійно закріплена до дорожнього полотна, в ідеалі це закладні забетоновані в рівень чистої підлоги через кожні 500 мм. Фактично потрібно зробити кілька міні-фундаментів трасою монорейки. До цих заставних і приварюється монорейка. Якщо у вас залита гарна стяжка, можна заанкеритися в неї. Дюбеля або анкера в асфальті ідея не дуже хороша.
Фото клікабельно.

Відкатні ворота на монорєльсі (по кутнику)

На схемі показано, де кріпити елементи з комплекту фурнітури. Виготовлення рами таких воріт повністю аналогічне консольним відкатним воротам за тим лише винятком, що не потрібно робити противагу частину. Перекриття отвору стулкою D повинно становити не менше 200мм в кожну сторону, це необхідно для закриття щілин і правильної фіксації воріт уловлювачами і верхнім обмежувачем - це один з важливих моментів. Практична реалізація відкатних воріт на монорейці:

Відкатні ворота на монорєльсі (по кутнику)

Відкатні ворота на монорєльсі (по кутнику)

Відкатні ворота на монорєльсі (по кутнику)

Залишились питання? Телефонуйте і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.

Вгору