Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перший в Україні магазин систем для відкатних воріт. Since 2007.
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Київ, вул. Родини Бунґе 7

0
Мій кошик

Приймачі для воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціни на приймачі для воріт в Україні та Києві:

Товар: Ціна:
🔥 Приймач для воріт зовнішній REC-2 700 грн
🔰 Приймач для воріт REC-2 з WIFI 1090 грн
🔥 Приймач для воріт RX-MULTI 300-868 МГц 790 грн
🔰 Приймач для воріт ALUTECH AR-1 1100 грн

Трапляється, що мешканці багатоквартирного будинку встановили загальний шлагбаум або ворота. Відповідно необхідно велику кількість пультів ДУ. І на італійських пультах ДУ ворітна фірма-установник наварює гарні гроші (вартість пультів коливається від 25 до 30 Євро). Питання можна вирішити встановленням зовнішнього приймача з менш дорогими пультами, вартість якого не перевищує 10-15 євро. При кількостях у 20-200 і більше штук можна заощадити від кількох сотень до кількох тисяч євро.

Ще одна поширена ситуація – на гаражні ворота Вам встановили автоматику фірми, наприклад FAAC, на відкатні CAME, а шлагбаум на в'їзді BFT. Звичайно, не дуже зручно користуватися одночасно безліччю пультів, найкраще використовувати один, але на чотири кнопки і керувати всіма воротами з одного пульта. Крім того пультом від воріт можна також керувати відкриттям електрозамку і освітленням у дворі. Для цього необхідний додатковий аксесуар - дистанційне реле.

Або у Вас дуже рідкісна модель приводу, який 10 років тому привезли друзі з Європи, штатні пульти зламалися або затерлися, а привід для воріт ще в робочому стані.
І нарешті у всіх виробників різне кодування сигналу, навіть частота застосовується 3-х видів 315, 433 та 868 MHz.
Ось для цих випадків і використовуються зовнішні приймачі, вони можуть узгоджувати роботу автоматики різних виробників, дозволяючи керувати приводами різних брендів з одного пульта. Кожна плата керування має клеми для зовнішнього керування (він може називатися Open, Push, PS, 7 – у кожного виробника використовується своя назва). Якщо ці клеми короткочасно з'єднати з "GND" або "мінус" на платі управління, ворота почнуть маневр так само, як і від пульта дистанційного керування. До цих клем можна підключити та встановити всередині двору кнопку-ключ (або звичайну нормально-розімкнену кнопку) для відкривання та закривання воріт. Але пам'ятайте - звичайну кнопку може натиснути будь-хто, у тому числі й люди, які не підозрюють, що піде за натисканням.
Цей принцип застосовується у зовнішньому приймачі – при натисканні на кнопку пульта у зовнішньому приймачі на 1 секунду спрацьовує реле і замикає клеми управління – і ворота починають маневр.

Підключити зовнішній приймач дуже просто – знаходимо на платі керування клеми живлення 24VAC, з'єднуємо їх з клемами живлення приймача (полярність неважлива – струм змінний). Далі контакти управління приводом (Open, Push, PS, 7) і «GND» підключаємо виходу 1-го каналу приймача (клеми СН1-їх 2 штуки полярність знову ж таки не важлива - адже все одно з якого боку замикати управляючі контакти)

схема підключення приймача для воріт

схема підключення приймача для воріт

Приймач для воріт

Більше того, ви можете скористатися і штатним приймачем, і зовнішнім – вони будуть працювати разом не заважаючи роботі один одного.
Часто запитують: У мене в машині на торпеді або біля дзеркала заднього виду є кнопки управління воротами, чи можна їх запрограмувати на мої ворота?
Відповідь: Так, справді це вмонтований в інтер'єр автомобіля пульт для воріт, однак разом з машиною повинен бути б і приймач, що сприймає ці пульти. Якщо приймач є, то підключення буде аналогічним вищеописаному.
Відео, що ілюструє роботу приймача з платою відкатних воріт, а також процедура програмування пультів у пам'ять приймача.

Ще одне цікаве та корисне застосування зовнішнього приймача – це відкриття електромеханічного замку з пульта, що досить зручно. Схема підключення:

Замок на пульті

Джерело живлення 12 В постійного струму повинен видавати струм не менше 1А (краще більше), крім того якщо відстань до замку велика, то переріз дроту бажано брати 1-1.5 мм2, щоб уникнути просідання напруги.

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.

Вгору