Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перший в Україні магазин систем для відкатних воріт. Since 2007.
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Київ, вул. Родини Бунґе 7

0
Мій кошик

Направляючі для відкатних воріт.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ціни на комплектуючі для відкатних воріт в Україні та Києві:

Товар: Ціна:
🔥 Направляюча для відкатних воріт 70*60*3,6мм 490 грн
🔰 Направляюча для відкатних воріт 85*80*4,5мм 900 грн
🔥 Т-профіль для воріт акційний 145 грн
🔰 Замок для відкатних воріт KALE 201F 770 грн

Давайте розберемося в тому, що ж таке напрямна балка (рейка) відкатних воріт. Без неї буде практично неможливо зробити відкатні ворота своїми руками. Вам можуть бути також цікаві схеми, креслення відкатних воріт. Це спеціально прокатаний профіль зі складною геометрією (він не квадратний, а донизу звужується на трапецію). При виготовленні такої рейки використовується спеціальна сталь (вона жорсткіша, ніж сталь, яка продається на металобазах  Vartis, АВ метал груп, Стілар та ін). 

Направляючі класифікуються за вагою ваших майбутніх відкатних воріт (якщо вам важко підрахувати, скільки будуть важити ваші ворота, дзвоніть - і наші менеджери допоможуть приблизно оцінити майбутню вагу ваших воріт): Для воріт до 500 кг – це стандартні комплекти з розміром напрямної рейки 60*70 мм, сталь використовується завтовшки 3,5 – 3,6 мм. Це найбільш поширені комплекти фурнітури, що часто використовуються (наприклад, якщо у вас проріз воріт до 4,5 метрів). Для більш довгих або важких воріт використовуються комплекти на 800 кг з напрямною 94*85 (85*80) і товщиною стінки 5,0 (4,5)мм.

Напрямні для відкатних воріт.

направляюча для відкатних воріт

Для воріт до 800 кг – в Україні виготовляються такі комплекти з направляючою 85*95 (85*80) мм та сталь використовується завтовшки 5,0 (4,5) мм. Така балка може використовуватися для воріт до 12 метрів завдовжки (проріз воріт 8 метрів).
Для більшої ваги воріт комплектуючі в Україні не виготовляються, але їх виготовляють різні іноземні постачальники. Наприклад, найбільша напрямна рейка компанії Rolling Center називається Super Magnum з розмірами 169*184 і товщиною сталі 12 мм. При цьому отвір воріт може бути до 30 метрів (загальна довжина воріт до 45 метрів), а вага воріт може досягати 4500 кг.
Краще якщо напрямна рейка буде підібрана для вашої брами, із запасом за вагою, в 1,3 – 2 рази. Такий вибір буде додатковою гарантією надійної роботи на довгі роки.
Ми вже знаємо, як підібрати довжину напрямної рейки для ваших воріт (1,4 від отвору воріт). Слід зазначити, що практично всі стандартні комплекти поставляються з 6-метровою напрямною. Деякі вітчизняні комплекти виготовляються з 7 і 5 метровою напрямною рейкою, наприклад SP PREMIER.
Звичайно, краще якщо балка буде цільною, але в багатьох випадках буває необхідність у зварюванні направляючої рейки (якщо у ваше місто транспортна компанія-перевізник не доставляє довжину 6 метрів, якщо у вас немає можливості перевезти ці 6 метрів тощо). Це можна зробити акуратно зваривши її назовні (всередині варити не потрібно), так що б не було "сходинки" всередині балки. Краще якщо розріз буде посередині, адже основне навантаження, яке припадає на напрямну рейку, більша кількість часу припадає на краї рейки (повністю відкриті та закриті ворота).
Напрямні можуть бути із чорного металу або з оцинковані.

Які у них плюси та мінуси?
Хоча оцинкована сталь майже не схильна до корозії, для її фарбування необхідно використовувати грунтовку з адгезією по цинку. Є так само і спеціальна фарба для оцинкування, але якщо ви використовували ґрунтовку по цинку, то фарбу можна наносити звичайну, як і для звичайного чорного металу для нових відкатних воріт
Але вночі це може стати проблемою? По-перше, таку ґрунтовку можна купити далеко не в кожному магазині, по-друге, така ґрунтовка коштує значно дорожче, ніж звичайна (ціна близько 700 грн). Ось і виходить, що надіявшись на авось люди беруть звичайнісіньку грунтовку і фарбу по металу. Через досить короткий час, з оцинкованої балки пофарбованої звичайною фарбою і звичайною грунтовкою, ці грунт і фарба почне злазити вельми неприємними клаптями.
Чорна напрямна, звичайно, значно легша в фарбуванні і до того ж дешевше. Зараз, коли такі балки вже почали випускати вельми гідну якість (рівні без вигинів, закрученості і т.д.), можна сказати, що комплекти з чорними напрямними стали найбільше купуються в Україні (з дуже пристойним поєднанням ціна/якість).
Якщо Ви вирішили зробити відкатні ворота своїми руками і хочете використовувати для своїх воріт фурнітуру дійсно європейського рівня якості та виконання - зверніть увагу на комплекти SP PREMIER. Посилений 301-й підшипник і напрямна з травленої, пасивованої сталі, гарантують довговічність і надійність у роботі.

Пасивація металів - перехід поверхні металу в неактивний, пасивний стан, пов'язаний з утворенням тонких поверхневих шарів сполук, що перешкоджають корозії.
У техніці пасивацією називають технологічний процес захисту від корозії металів за допомогою спеціальних розчинів або процесів, що призводять до створення оксидної плівки.

направляюча для відкатних воріт

Пасивована напрямна має характерний "світлий" колір:

направляюча для відкатних воріт

Ідеальна якість напрямних: Зверніть увагу, як рівно лежать одна до одної. Габарити 70х60мм. Товщина стінки 3,6 мм. Довжина 6м.

направляюча для відкатних воріт

Як видно у SP PREMIER симетричні та чіткі ребра жорсткості, ролики каретки їздять чітко площинами для цього призначених з точністю до міліметра.
Напрямна має товщину стінки 3.6 мм, ідеально рівна. Така напрямна має захисне тавро "STANDART".

направляюча для відкатних воріт

направляюча для відкатних воріт купити

направляюча для відкатних воріт

Зверніть увагу, поверхня напрямних гладка як дзеркало, без окалини, корозії та будь-яких пухких включень.
Деякі продавці розповідають про високовуглецеві, високолеговані та інші космічні марки стали у виробництві своїх напрямних, проте це розраховано виключно на те, що Ви цього ніколи не зможете перевірити, якщо тільки ваш дядько не працює на гуталіновій фабриці в лабораторії металів при НДІ Сталі та Сплавів. Залишається вірити на слово.
У SP PREMIER для направляючої застосовується сталь S235JR - Сталь конструкційна вуглецева високої якості.

Напрямна типорозміру 94х85, товщина стінки 5мм, до 800кг.

направляюча для відкатних воріт

направляюча для відкатних воріт 800 кг

Напрямна типорозміру 85х88, товщина стінки 4,5мм, до 800кг.

направляюча для відкатних воріт

Бувають і оцинковані австрійські напрямні: Великий 97х97х5мм:

направляюча для відкатних воріт австрія

Мала австрійська напрямна для відкатних воріт 70х60х3.6мм.

направляюча для відкатних воріт австрія

Ми відправляємо фурнітуру (комплектуючі) для відкатних воріт у Черкаси, Луцьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Київ, Хмельницький, Львів, Херсон, Чернігів, Маріуполь, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Кременчук, Вінниця, Чернівці, Ужгород та інші міста України.

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.

Вгору