Проріз воріт у чистоті 5 м або близько того має деяку специфіку, яку ми розглянемо детальніше. По-перше, довжина всієї кострукції воріт разом із противаговою частиною повинна становити не менше 7,5 м, а не 7 як часто думають. Так, доведеться доварювати напрямну і ніхто цієї долі ще не уникнув, не світить уникнути і Вам 99.9%, але лякатися цього не варто. Справа в тому, що як відомо полотно воріт має бути ширше ніж проріз на 100-150 мм в кожну сторону для перекриття щілин, щоб уловлювачі не "стирчали" в отворі і було за що тримати ворота зверху верхнім обмежувачем. Тобто, якщо взяти напрямну 7 м, то вийде таке що, зашита "проємна" частина буде в нас 5200 мм і на "трикутник-противовагу" залишається 1800 мм, з яких 120 мм "з'їсть" накатний ролик і 20 мм задня заглушка. В результаті між каретками буде недостатній рознос, який породить масу небажаних явищ якось - тугий хід воріт, "прокльов" (видиме відколнення від горизонту), підвищене навантаження на роликові каретки, загальне невдоволення результатом. І це незалежно від фірми-виробника фурнітури.

Відкатні ворота 5 метрів креслення

По-друге, отвір 5 метрів є "прикордонним", тобто на ньому закінчується застосування комплектів розрахованих на 500 кг, і починається на 800 кг. Якщо немає вбудованої хвіртки, висота воріт до 2 м, немає елементів, що обтяжують, то можна використовувати комплект на 500 кг. наприклад SP Premier Standart-500 або його варіації Standart TREND або Standart PRO. Якщо є хоча б один із вище перерахованих факторів, то потрібно використовувати комплект фурнітури на 800 кг, наприклад SP Premier STRONG-800 і торг тут не доречний - фізика-с, ну або на свій страх і ризик - потім не "стогнати".

По-третє, для таких воріт недоцільно (протипоказано) застосовувати т-профіль, якщо не хочемо отримати в результаті "холодець-студень". Т-профіль ідеальний для прорізів до 4 м, а далі - "жидєнькій". Тому такі ворота робляться за класичною схемою з профільних труб 60*40 (60*30) і 40*20, скрізь стінка 2 мм. Труби (і взагалі всі поверхні, що примикаються) перед зварюванням повинні бути погрунтовані, щоб не потекла іржа. Т-профіль під свою відповідальність.

конструкція відкатних воріт 5 метрів

Далі наведемо приклад виготовлення відкатних воріт з прорізом 5 м із профнастилу, загальна довжина конструкції 8 м. Спочатку була зварена "пройомна" частина з урахуванням прикриття отвору на 100-150 мм у кожну сторону.

конструкція відкатних воріт 5 метрів

Після приварена направляюча 8 м з комплекту на 500 кг SP Premier Standart-500 і сформована "противага" трикутної форми.

конструкція відкатних воріт 5 метрів

Використана фурнітура SP Premier Standart-500.

Відкатні ворота фурнітура 7 м

Відео з кінцевим результатом:

Якщо вже пішов якийсь художній задум при такому отворі, вибираємо комплект на 800 кг. Ну, наприклад, якщо таке:

Відкатні ворота 5 м

Або таке:

Відкатні ворота 5 м

Відкатні ворота 5 м

Або, наприклад , металева фільонка:

Відкатні ворота 5 м

В цьому випадку однозначно вибираємо комплект на 800 кг:

Фурнітура для відкатних воріт 800 кг

Залишились питання? Телефонуйте і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.