Питання: Що таке Інтайм, Нова Пошта, Делівері, Нічний Експрес, Автолюкс та інші незрозумілі слова? Можете сміятися, але 10 років тому так і було, а чиїсь дичини, звичайно.
Відповідь: Це підприємства-вантажоперевізники, які здійснюють доставку вантажів по Україні, раніше на цьому ринку був один монополіст "Укрпошта". За допомогою цих підприємств можна відправити вантаж у будь-яке місто, в якому є відділення цих компаній – сьогодні компанії перевізники мають свої департаменти у всіх містах, районних центрах та с.г.т. виняток становлять лише глухі села. Ці компанії мають відповідні державні ліцензії та акредитації на вантажоперевезення. Іншими словами, Ваш вантаж везе не чийсь кум на колгоспній машині з халявним бензином, а спеціалізоване, серйозне підприємство. Ось інтернет-сайти найпопулярніших українських компаній-вантажоперевізників: Інтайм, Нова пошта, Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес. на них Ви можете отримати вичерпну інформацію про перевезення вантажів по Україні.
Питання: Яка процедура отримання вантажу?
Відповідь: Після відправки вантажу ми повідомляємо Вам номер декларації на Ваш вантаж, з цим номером Ви повинні звернутися до столу видачі вантажу в офісі компанії перевізника у Вашому місті. Попередньо має сенс уточнити у перевізника телефоном прибуття вантажу, для цього потрібно назвати номер Вашої декларації та оператор дасть Вам інформацію про прибуття Вашого вантажу.
Питання: Якою буде вартість доставки?
Відповідь: Вартість доставки по Україні малого консольного комплекту до 400 кг. 80-100 грн. Великого 100-160грн.- дається взнаки довжина балки 6.м. Автоматика та інша дрібниця - 30-60 грн.
Запитання: Терміни доставки?
Відповідь: В обласні центри такі як Дніпро, Харків, Донецьк, Луганськ, Київ Львів, Одеса, Кропивницький, Миколаїв, Луцьк, Суми, Рівне вантаж доходить наступного дня після відправки. У периферійні міста може знадобитися ще день т.к. має місце момент перевантаження вантажу в обласному центрі в машину, що йде в якесь дрібне місто. Наприклад замовивши вантаж в Бердянськ, будьте готові до того, що вантаж спочатку приїде в Запоріжжя (ця доба) потім буде перевантажено в меншу машину, що йде в Бердянськ - ось Вам 2 доби. Плюс мають місце внутрішні ньанси самого перевізника - типу велика машина у Ваше місто ходить раз на тиждень і відповідно габаритний вантаж (фурнітура для відкатних воріт) може лежати і чекати на цю найбільшу машину, хоча декларація може бути у Вас на руках і Ви вже звелися весь і п'єте валеріанку, в жодному разі турбуватися не варто - Ваш вантаж до Вас приїде.
Питання: Як це так різати балку навпіл?
Відповідь: Так, так буває... на жаль далеко не всі підприємства-вантажоперевізники "ганяють" у невеликі міста і с.м.т. великі та довгі машини – економлять мабуть. Іноді це може бути мікроавтобус "Газель" або "Ланос Пікап". І відповідно ставлять обмеження щодо довжини вантажу для кожного конкретного міста. У цьому випадку як варіант можна розрізати напрямну навпіл - благо довжину 3 м беруть у будь-яке місто. На місці ж балку потрібно зварити назовні і зачистити, усередині варити не потрібно, на кінцеві властивості воріт це не вплине. Або ж замовити доставку до Вашого обласного центру або найближчого міста, в яке беруть довжину 6 м. Питання щодо того чому так дискриміноване Ваше місто є сенс задавати по гарячих лініях або в call-центри компаній-вантажоперевізників.
Питання: Я живу біля траси, чи може водій Інтайму, Нової Пошти ітд, який везе мою фурнітуру (автоматику) для воріт зупинитися (заїхати до мене) і скинути мій вантаж?

Фурнитура для откатных ворот с доставкой

Відповідь: Ні, не може, навіть якби водій був би Вашим кумом або сватом. Бажання це зрозуміло, машина вантажоперевізника дійсно може проїхати за кілька метрів від Вашого будинку, що стоїть на трасі, проте не варто забувати, що в машині повно, під зав'язку, вантажів інших людей, а балка зазвичай лежить на самому дні і щоб її "відкопати" з чужого барахла Вам доведеться провести в кузові машини не одну годину, хоча нашої людини це навряд чи зупинило б – тому їде машина опломбованої та зняття пломб санкціоновано відповідальною особою лише після прибуття на склад, водій цих повноважень не має.

Запитання: А чи є у вас філія (представник) у моєму місті? Не хочу мовляв доставку перевізником - хочу купити очно та в очі вам подивитися (ред.)
Відповідь: Справа в тому, що питання існування філії це насамперед обсяги – наприклад обсяги споживання середнього райцентру наприклад такого як Коростишів, Слов'янськ, Ніжин тощо. складають 7-10 комплектів фурнітури для відкатних воріт на рік. (комлектів автоматики ще менше). Тенденція звичайно з кожним роком покращується, проте для утримання там філії матеріального обґрунтування поки що немає.
Крім того майте на увазі, що офіс та людина у Вашому місті, тягнуть за собою додаткові витрати - людина то хоче їздити на Лексусі, жити на розкішній віллі та має інші дорогі замашки а-ля "ананаси у шампанському", звідси Ви отримаєте плюс до нашої (і без того безпрецендентно низькою) ціною зайвих 300, 400 та більше гривень. На автоматику ще більше ;)
Доходить часом до банальності - Ви за якимось своїм переконанням (мовляв обдурять, не то надішлють, піди знайди їх потім ітд.) не хочете замовити комплектуючі по Інтернету і шукаєте коміра (або навколоворотного персонажа) у себе в місті щоб купити у нього фурнітуру і або автоматику для воріт. Далі він бере з Вас передоплату, замовляє у нас Вашу комплектацію, через пару днів забирає її на Інтаймі - і віддає Вам, поклавши собі в кишеню неабияку маржу. Вирішуйте самі.
В аналогічну оману впадають також і жителі областей України, думаючи, що їхній обласний (райцентр) центр пуп Землі і там вони придбають продукцію з перших рук. Вимушені розвіяти Ваші фантазії – працює схема, описана вище.
Але тенденції все-таки радують - замовляють комплектуючі для воріт онлайн дедалі більше прогресивних людей. Ми завжди раді співпраці з Вами.