Отже, Ви вирішили зварити відкатну браму своїми руками в Чернігові.

Причин і приводів для такого кроку може бути безліч - наприклад, у вашому місті немає тямущих монтажників або, припустимо, Вас не влаштовує їх ціна. Зробивши відкатну браму своїми руками, ви можете заощадити від 32 до 87 тисяч гривень. Також Ви можете почати просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові відкатні ворота радували Вас довгі роки.
Щоб зробити відкатні ворота самому перейдіть в тематичний розділ - відкатні ворота своїми руками.

 

Откатные ворота Чернигов

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 20х20, швелер №16, профлист. Всі ці матеріали можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Чернигов

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою до наступних міст: Чернігів, Ніжин, Прилуки та ін. міста Чернігівської області.

Фурнитура для откатных ворот Чернигов

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну навпіл. Згодом балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють всі компанії-вантажоперевізники).

Креслення Ваших відкатних воріт - ЗОВСІМ БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової направляючої до Вас додому. Чудово підходить вантажівка типу "Газель" або "FAW", також можна перевозити і на легковому автомобілі з багажником на даху.
У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.
Як правило, після монтажу відкатних воріт їх власнику хочеться встановити автоматику. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас широкий вибір та постійна наявність на складі автоматики виробництва Італії – CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії – DOORHAN, виробництва Китай – PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).

автоматика ворот чернигов

У нас Вы можете приобрести автоматику (привод, электропривод) для откатных ворот CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN и PROFESSIONAL(GANT) (китайская автоматика для ворот). Для желающих сделать автоматические ворота перейдите на страницу АКЦИИ КОМПАНИИ, здесь Вы найдете электромоторы и комплектующие-фурнитуру по выгодным ценам.

ГАНТ автоматика для ворот

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Чернігів, Ніжин, Прилуки, Мена та ін. міста Чернігівської області.

Автоматика для ворот Чернигов

Телефонуйте! Наші менеджери дадуть Вам детальні консультації, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками у Чернігів, Ніжин, Прилуки та ін. міста Чернігівської області.