Отже, Ви вирішили зварити відкатні ворота своїми руками у Херсоні

Причин для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих монтажників або у них захмарні ціни. Часто бувають люди роблять собі відкатні ворота, а потім із цього організовується свій маленький бізнес.
Зробивши відкатну браму своїми руками, ви можете заощадити від 10 до 100500 тисяч гривень. Також Ви можете почати просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові відкатні ворота радували Вас довгі роки.
Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками, перейдіть в тематичний розділ - откатные ворота своими руками.

Откатные ворота Херсон

Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 20х20, швелер №16, профлист. Всі ці матеріали можна знайти у Вашому місті на металобазі або спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Херсон

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою в наступні міста: Херсон, Скадовськ, Генічеськ, Каховка, Нова Каховка, Цюрупинськ та ін. міста Херсонської області.

Фурнитура для откатных ворот Херсон

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Інтайм, Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. Потім балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

У нас Вы можете приобрести комплектующие (фурнитура) для откатных ворот.
Как правило, после монтажа откатных ворот их владельцу хочется их установить автоматику. Для этого вам необходима автоматика (привод) для откатных ворот. У нас широкий выбор и постоянное наличие на складе автоматики производства Италии - CAME, BFT, FAAC, NICE, производства России - DOORHAN, производства Китай - PROFESSIONAL PS-IZ (GANT BS-IZ).
У нас Вы можете приобрести автоматику (привод, электропривод) для откатных ворот CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN и PROFESSIONAL(GANT) (китайская автоматика для ворот). Для желающих сделать автоматические ворота перейдите на страницу АКЦИИ КОМПАНИИ, здесь Вы найдете автоматику и фурнитуру по сладким ценам.

автоматика ворот  китай

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Херсон, Скадовськ, Генічеськ, Каховка, Нова Каховка, Альошки та ін. міста Херсонської області.

Автоматика для откатных ворот Херсон

автоматика для откатных ворот Херсон

Телефонуйте! Наші фахівці нададуть Вам детальні консультації, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками в Херсон, Скадовськ, Генічеськ, Каховка, Нова Каховка, Олешки, Гола Пристань та ін. міста Херсонської області.