Отже, Ви вирішили зібрати відкатні ворота своїми руками у Києві.

Причин для такого рішення може бути маса - наприклад, у вашому місті немає кваліфікованих інсталяторів, або вони є, але у них захмарні ціни. Зібравши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 10 до 80 тисяч гривень. Також Ви можете просувати свій бізнес з виготовлення та монтажу воріт. Наш сайт дає багато інформації, щоб Ви все зробили правильно, і Ваші нові ворота радували Вас довгий час.
Ось, наприклад, як можна переробити класичні розпашні ворота у відкатні та заощадити значні кошти; Саме це і зробив наш клієнт Сергій із с. Княжичі.

Откатные ворота Княжичи

Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками прочитайте тематичний розділ - відкатні ворота своїми руками.
Все необхідне для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х40 і 40х20, швелер №16 або №20, профлист. Всі ці елементи можна знайти у Вашому місті на металобазі чи спеціалізованому будівельному магазині чи ринку.

У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми розуміємо під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт) . Ці деталі складно або немає сенсу робити своїми руками, а краще купити заводські.

Откатные ворота своими руками Киев, Чайка, Дева

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою до наступних міст: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Українка, Ржищів, Фастів, Славутич, Вишневе, Богуслав, Боярка, Кагарлик, Миронівка, Сквира, Тараща, Тетіїв, Яготин.

Откатные ворота Киев

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками

Рекомендуется уточнить какие грузоперевозчики доставляют 6 метровый груз. В случае, если в Ваш город транспортные компании не везут 6 - метровые грузы, можно разрезать направляющую на 2 части. Потом балку нужно будет сварить воедино. (грузы до 3 м доставляют практически все компании-грузоперевозчики).
Кроме того Вам необходимо предусмотреть соответсвующий транспорт для перевозки 6 метровой направляющей на ваш объект. Идеально подходит грузовик типа "Газель", также можно перевозить и на легковом автомобиле с верхним багажником.
У нас Вы можете приобрести комплектующие (фурнитура) для откатных ворот.

комплектующие для откатных ворот Киев

Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. Потім балку треба буде зварити докупи. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити на легковому автомобілі з верхнім багажником.
У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.

ps-iz китай автоматика для откатных ворот

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт). Для бажаючих зробити автоматичні ворота перейдіть на сторінку АКЦІЇ КОМПАНІЇ, тут Ви знайдете автоматику та фурнітуру за солодкими цінами.

автоматика для откатных ворот киев

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Українка, Ржищів, Фастів, Славутич, Вишневе, Богуслав, Боярка, Кагарлик, Миронівка, Сквира, Тараща, Тетіїв, Яготин.

автоматика для откатных ворот Киев

Телефонуйте! Наші консультанти нададуть Вам детальні посібники, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками у Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Васильків, Ірпінь, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Українка, Ржищів, Фастів, Славутич, Виш , Богуслав, Боярка, Кагарлик, Миронівка, Сквира, Тараща, Тетіїв, Яготин.