Отже, Ви вирішили виготовити відкатні ворота своїми руками у Вінниці.

Причин для ухвалення такого рішення може бути кілька – у вашому населеному пункті немає нормальних монтажників-установників, або вони є, але мають дуже високі ціни. Виготовивши відкатні ворота своїми руками, ви можете заощадити від 30 до 125 тисяч гривень. Крім того Ви можете організувати свій бізнес з виробництва та встановлення відкатних воріт. Наш інтернет-ресурс дає достатньо інформації, щоб Ви все зробили правильно, і ваші ворота радували Вас довгі роки.

Креслення Ваших відкатних воріт – БЕЗКОШТОВНО!

Откатные ворота своими руками Винница

Щоб виготовити відкатні ворота своїми руками та рекомендуємо прочитати розділ - откатные ворота своими руками.

Откатные ворота своими руками Винница

Практично всі матеріали необхідні для виробництва воріт, ви можете купити у своєму місті: профільна труба 60х30 і 40х20, швелер №16 або №20, профнастил. Всі ці компоненти можна знайти у будь-якому місті на металобазі чи будівельному магазині.
У нашому інтернет магазині можна купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт. Що ми маємо на увазі під «фурнітурою або комплектуючими» - це комплект деталей (напрямна (рейка, швелер, гнутий профіль) 2 шт роликові каретки, верхній обмежувач, ролик кінцевий, нижній і верхній уловлювачі, гумові заглушки), необхідних для виготовлення та монтажу відкатних . Ці деталі складно чи безглуздо робити своїми руками, а краще придбати заводського виготовлення.

Откатные ворота своими руками Винница

У нас Ви можете замовити та купити комплектуючі (фурнітуру) для відкатних воріт доставкою до наступних міст: Вінниця, Жмеринка, Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський, Хмільник.

Фурнитру откатных ворот в Виннице

Доставка у ваше місто здійснюється транспортними компаніями: Делівері, Автолюкс, САТ, Нічний експрес.
Рекомендується уточнити, які вантажоперевізники доставляють 6 метровий вантаж. У випадку, якщо у Ваше місто транспортні компанії не везуть 6-метрові вантажі, можна розрізати напрямну на 2 частини. (Вантажі до 3 м доставляють практично всі компанії-вантажоперевізники).
Крім того, Вам необхідно передбачити відповідний транспорт для перевезення 6 метрової напрямної на ваш об'єкт. Ідеально підходить вантажівка типу "Газель", також можна перевозити і на автомобілі з верхнім багажником.
У нас Ви можете придбати комплектуючі (фурнітура) для відкатних воріт.
Як правило, після установки воріт відкотів їх власнику хочеться їх автоматизувати. Для цього вам потрібна автоматика (привід) для відкатних воріт. У нас Ви знайдете великий вибір та постійну наявність на складі автоматики виробництва Італії - CAME, BFT, FAAC, NICE, виробництва Росії - DOORHAN, виробництва Китай - GANT.

ps-iz китай

У нас Ви можете придбати автоматику (привід, електропривод) для відкатних воріт CAME, BFT, FAAC, NICE, DOORHAN та PROFESSIONAL(GANT) (китайська автоматика для воріт)

Ми допоможемо організувати доставку автоматики (приводу, електроприводу) та інших аксесуарів (пульт, брелок, сигнальна лампа, приймач, фотоелемент) до таких міст: Вінниця, Жмеринка, Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський, Хмільник.
Телефонуйте нам! Наші фахівці дадуть Вам детальні консультації, як зробити та змонтувати відкатні ворота своїми руками у Вінниця, Жмеринка, Козятин, Ладижин, Могилів-Подільський, Хмільник та ін.