Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перший в Україні магазин систем для відкатних воріт. Since 2007.
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Київ, вул. Родини Бунґе 7

0
Мій кошик

Автоматика (привід, мотор) для відкатних воріт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Які моменти покликана вирішувати автоматика для воріт?

Автоматичні ворота відкатні з електроприводом - це перш за все комфорт при повсякденному користуванні воротами. Для людини, яка звикла цінувати свій комфорт, це досить важливо, адже не потрібно виходити з машини в сніг і дощ, щоб відкрити ворота і повертатися, щоб закрити їх. Управління автоматичними воротами здійснюється за допомогою пультів дистанційного керування, стільникового телефону (GSM), по мережі WIFI. Купити автоматику для відкатних воріт зараз можна у мережі гіпермаркетів Епіцентр, Леруа Марлен, торгових майданчиках ОЛХ та ін, але краще це робити у спеціалізованих інтеренет-магазінах, бо у них Ви можете отримати детальні консультації у разі виникнення якихось питань у плані монтажу, підключення та налаштування .

Огляд електроприводу воріт, з чого він складається?

Шасі приводу - це основа всієї автоматики, ні шасі встановлені всі основні вузли приводу: вал із шестернями, електродвигун із черв'яком, короб із платою управління (електронікою), блок механічних або магнітних кінцевиків.

Огляд електроприводу воріт, з чого він складається?

Електромотор – з черв'ячною передачею. Яка електрична потужність у Вт приблизно відповідає вазі воріт можна подивитися в таблиці;

Автоматика (привід, мотор) для відкатних воріт

Редуктор – передає рух від електромотора до валу з шестернями. Черв'як на валу мотора розташований перпендикулярно до основного валу, в редукторі знижуються обороти і досягається тягове зусилля за рахунок передавального відношення зубчастої передачі.

Автоматика (привод, мотор) для откатных ворот

Автоматика (привід, мотор) для відкатних воріт

Плата управління (електроніка) відкатних воріт - виконує функції управління електроприводом, реагує на пульти та фотоелементи, контролює час роботи приводу, відповідає за кінцеві та початкові уповільнення, автозакриття тощо.

Плата управління (електроніка) відкатних воріт

Часто виникає питання, як вибрати автоматику для об'єктів з інтенсивним трафіком через ворота? Тут набирає чинності таке поняття, як інтенсивність. Наприклад інтенсивність побутових моделей зазвичай 30%, це означає, що якщо взяти деякий проміжок часу, наприклад 1 годину, то 30% цього часу привід може бути в роботі, а 70% повинен "відпочивати". Для високоінтенсивної (100% циклічності) призначені моделі автоматики з електромоторами 24В.

Сфери застосування приводів для відкатних воріт.

  1. Побутове (приватне)
  2. Змішане (інтенсивно-побутове, слабоінтенсивно-промислове)
  3. Промислове

Розглянемо докладніше кожен випадок..

1. Автоматика для побутового використання

Як правило встановлюється в приватному домоволодінні або на дачі, циклічність відкривання/закривання всього кілька разів на день, тому приводу з інтенсивністю 30% буде більш ніж достатньо. Вага таких воріт зазвичай в межах 150-500 кг.

2. Автоматика для змішаного використання (напівпромислового)

Як правило, це об'єкти комерційного призначення, офіси, склади та їх паркування, невеликі підприємства та території. Тут ідеально вибитиме приводи з циклічностью 30-50%. Вага воріт – 200-800кг.

3. Автоматика для інтенсивного використання (промислового)

Це прохідні заводів, транспортних компаній, логістичні центри, колективні в'їзди, ОСББ, котеджні селища тощо. Тут ворота можуть "їздити" в режимі non-stop, тому, звичайно, автоматику слід вибирати з інтенсивність 100% з двигуном 24 В, асинхронник 230 В від такої інтенсивності просто перегріється.

Що впливає на термін служби приводу для воріт?

В принципі, є 2 золоті правила користування автоматикою для воріт:

  1. Не змащувати солідолом (і іншими мастилами) зубчасту рейку та шестірню - туди обов'язково потрапить пісок і почнеться абразивне вироблення.
  2. Забезпечити належний захист приводу від стрибків напруги, стабілізатором чи реле напруги.
Вгору