Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Перший в Україні магазин систем для відкатних воріт. Since 2007.
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Київ, вул. Родини Бунґе 7

0
Мій кошик

Автоматика для відкатних воріт з фотоелементами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фотоелементи є необхідним елементом безпеки системи автоматичних воріт, іх функція запобігти закриванню воріт якщо хтось або щось знаходиться у отворі воріт. Тобто люди, машини, тварини тощо будуть у безпеці, особливо корисність фотоелементів проявляється коли користувач відкриває/закриває ворота віддаленно по GSM або WIFI та не бачить воріт візуально.
Фотоелементи бувають дротові, бездротові (на батарейках) та лазерні з відбівачем. Кожен тип фотоелементів має свої переваги та недоліки.

Дротові фотоелементи потребують прокладання електропроводки під отвором воріт, але разом с тим вони дуже надійні та не потребуть якогось обслуговування на кшталт періодичної заміни батарейок. На фото дротові інфрачервоні фотоєлементи IR-30, приймач та передавач.

Фотоелементи для воріт

Якщо ж по якихось причинах неможливо або невиправданно прокладати кабель під пройомом воріт на протилежний стовп, наприклад, вже покладена плитка, то можна скористатися бездротовими фотоелементами. Передавач має батарейне живлення, а приймач дротове живлення та пару дротів управління та монтується поруч х мотором. На фото бездротові фотоелементи на батарейках:

Бездротові фотоелементи для воріт

Очевидним умовним недоліком цієї системи є те що доведеться періодично (через кілька місяців) міняти батарейки.

Наступний тип фотоелементів - лазерні. Можна впізнати по білому катафоту на дальному стовпі який бідбиває лазерний промінь у прийомопередавач. На фото об'єднаний блок лазерного передавача та приймача, він кріпится поруч з мотором або на тумбу шлагбаума та має дротове живлення 12-24В.

Лазерні фотоелементи для воріт

Відбивач лазерного проміня "катафот" на протилежній стороні.

Така система фотоєлементів добре працює на відстанях 3-4 м. 

Вгору