Може мати різні назви типу ROLL FORCE, PSG, ітп. Має певну популярність у західних регіонах України. Легко розпізнається за таким конструктивом опорної роликової каретки.

Польська фурнітура для відкатних воріт

Польська фурнітура для відкатних воріт

Польська фурнітура для відкатних воріт

Інколи буває ще й так:

Польська фурнітура для відкатних воріт

Характерною рисою польської системи є наявність поперечного або горизонтального ролика, його призначення стикатися з бічними стінами напрямної, яка має квадратну форму, зазвичай 70х70 мм і 80х80 мм. Деякими спеціалістами та продавцями така система визнається як застаріла. У сучасних моделях фурнітури для відкатних воріт напрямна спочатку квадратна, а потім звужується на трапецію, ця обставина дозволяє відмовитися від горизонтального ролика. Є модифікації як із металевими так і з полімерними роликами, а також їх поєднанням.

Польська фурнітура для відкатних воріт

Варіант цілком хороший, придатний, але потрібно брати у продавця весь комплект разом з направляючою та іншою комплектацією. Так часто буває, що клієнт привезе з Польщі лише одні роликові каретки, а решту починає шукати тут, зокрема, напраравляючої 70х70мм. Вітчизняні виробники випускають лише 2 їх типорозміри 70х60мм - до неї польські каретки не увійдуть фізично, навіть при забиванні молотком, а наступний типорозмір уже 94х85мм - вже буде величезний люфт, який унеможливлює нормальну роботу воріт. Так що пошук нестандартної напрямної 70х70 мм або на крайній випадок труби (для розпуску) таких розмірів може перетворитися на досить веселий квест. Решту комплектації - уловлювачі, накатний ролик, верхні ролики якось можна підібрати.

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.