Вітаю вас, друзі та майбутні користувачі відкатних воріт. У цій статті я хотів би поділитися з вами своїми думками про концепцію комплектів для відкатних воріт "Звари Сам" або "Зроби Сам", далі за текстом КСС, точніше розповісти про деякі нюанси, які зазвичай залишаються за кадром.

Комплекти воріт "Звари Сам" справа безумовно хороша, придатна і заслуговує на увагу, проте користувачеві бажано розуміти наступні речі, щоб якомога ефективніше використовувати цю концепцію воріт::

1. Перше і найголовніше - ніхто не взяв на себе відповідальність або щось таке, за те, що у Вас все вийде "само собою, без клопоту" - хоча створюється така собі ілюзія. Так, нарізано буде все правильно, а ось що "наміряв" клієнт, врахував він моменти на кшталт зниження/підвищення рівня поверхні під отвором, висота воріт - нижче на цеглину або на дві, або в гармонії із парканом/дахом, ширину стовпів і так далі. Професіонал-замірник завжди звертає на це увагу та обговорює це з клієнтом. Тобто користувача який думає, що раз він купив КСС і звільнив себе тим самим від напруги звивини головного мозку з гарним ступенем ймовірності може очікувати "доробка напилком", що перетворює нові ворота на "одоробло". Тому заміряємо і аналізуємо отвір з певним ступенем педантичності, щоб ніде не "промахнутися". У цьому випадку усе буде гарно.

2. Такі комплекти це масове виробництво (звідси і низька ціна, а також доступність "прямо зараз"), а не індивідуальне, саме під Ваш отвір, інакше кажучи костюмчік куплений в Ашані може "сидіти" зовсім не так як пошитий професійним кравцем по фігурі клієнта. А вашого отвору та ситуації біля нього не бачив ніхто.

3. Вбудована в полотно хвіртка, істотно ускладнює конструкцію т.к над нею і під нею повинна проходити плоска труба, а не т-профіль. Вирізка ділянки т-профілю та вварювання на його місце профільної труби, скажімо, така собі процедура – на любителя. Профі кажуть, що простіше заново ворота з вбудованою хвірткою зробити з профільної труби "за класикою" ніж з т-профілем "морочиться". Брати КСС без хвіртки і самостійно врізати в нього хвіртку теж не найкраща ідея. Клієнтам часто здається, що хвіртка у воротах це "раз плюнути" і взагалі дуже дотепно - але це лише від відсутності досвіду користування оною. Часто все це закінчується відкочуванням на метр воріт і проходженням через них, а хвіртка просто не використовується. 

4. КСС застосовуються, як правило, для воріт з отвором до 4,3 м - це обумовлено застосуванням 6 метрової напрямної (4.3 м це максимальний проріз для неї) і несучою здатністю самого т-профілю - після 5 м він "рідкуватий" хто-би там що не розповідав. Тобто, якщо у Вас ворота, наприклад, мають отвір 5, 6, 7, 8м і більше, то ні про який КСС або т-профіль тут уже не йдеться, якщо не хочете отримати "студень-холодець" у результаті. Це буде вже індивідуальний виріб. Алгоритм такий: дивимося розділи "Відкатні ворота своїми руками" та "Безкоштовні креслення відкатних воріт",  купуємо адекватну фурнітуру для відкатних воріт, та профільні труби на металобазі, ангажуємо зварювальника і "білі починають і виграють". Ну чи замовляємо під ключ за 80-100к, якщо не хочемо напружуватися.

Розуміючи всі ці ньюнси КСС, нашою компанією були розроблені комплекти воріт для самостійного складання, що дозволяють варіювати висоту воріт шляхом підрізання бічних стійок, що утворюють полотно воріт, виконання всіх відповідальних зварювальних швів на професійному рівні (приварювання т-профілю до напрямної) і використання спеціальних з'єднувальних куточків, що зводить нанівець вирогідність пропалювання металу до дірок. Крім того суцільне 6 м полотно (без "трикутника") дозволяє жорстко не прив'язуватися до ширини отвору, тому що адекватно і естетично перекривається досить широкий діапазон отворів, а ймовірність будь-яких "нестиковок" прагне до нуля.

Ворота Звари Сам

Ворота Звари Сам

Ворота Звари Сам

Ворота Звари Сам

Якщо з відкатними КСС все більш-менш просто, тому що полотно воріт ширше в кожну сторону на 100-200мм (можна і більше) - параметр D, див. мал:

Ворота Звари сам

То розпашні ворота вже дуже жорстко прив'язані до отвору (зазори по 5 мм) і тут вже ймовірність нестиковки та "доробки напилком" стулкового КСС зростає в рази.

Залишились питання? Телефонуйте і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.