Самопальна фурнітура - слушна справа для садо-мазохістів, яким нікуди витратити масу грошей, часу, бензину, нервів і врешті-решт "потрапити" на майбутню заміну всієї чудо-фурнітури на заводську. У минулі часи, і правда, іншого виходу не було через повну відсутність на ринку заводської і взагалі нормальної фурнітури для відкатних воріт. Фурнітуру робили або самостійно, або замовляли у кустарів-токарів - кум трубу розпускав, а сват ролики точив. Не будемо зараз вдаватися до деталей і економічно обґрунтовувати безглуздість виготовлення самопалу. На фото доля самопальної фурнітури через 2-3-4 роки. Тобто все одно зрештою викиньте і купіть заводське

ролики для откатных ворот своими руками

Фурнитура для откатных ворот своими руками

Заводські комплекти фурнітури для відкатних воріт є закінченим набором деталей для виготовлення та монтажу відкатних воріт.
Абсолютно все, що входить до комплекту. Помилково вважати, що для виготовлення воріт потрібні тільки ролики і направляюча. Необхідні також уловлювачі – верхній та нижній, накатний ролик, верхні підтримуючі ролики, заглушки. Їх все одно доведеться робити самому і вийде дорожче, довше і гірше, ніж заводське. Також помилкова думка, що якщо їх виключити з комплекту, то буде дешевшим, на жаль не буде, тому що це "розкомлектовка" - у різнобій завжди дорожче. І це не забаганка Продавця, а політика заводу виробника. Взагалі комплект треба брати як є – там все потрібно, повірте професіоналу.

Откатные ворота фурнитура

Давайте подивимося, наприклад Ви хочете заощадити і придбати тільки ролики та напрямну. Отже, повний комплект на 400 кг на металевих роликах коштує лише 2700 грн. А 2 каретки коштуватимуть 700*2=1400 грн. плюс 6 м.п. спрямовуючою 300*6=1800 у сумі отримуємо 3200 грн. Ну що, заощадили?

Робимо доставку фурнітури і автоматики в Вишгород, Ірпінь, Коцюбинське, Вишневе, Боярка, Чабани, Крюківщина, Віта-Поштова, Пуща Водиця, Чайка,Бортничі, Осокорки, Петропавлівська Борщагівка, Новоселиця, Софійська , Петрівське, Баришівка, Буча, Бородянка, Макарів, Гостомель, Козин, Фастів, Глеваха, Гореничі, Дмитрівка, Капітанівка, Підгірці, Стоянка, Велика Дімерка, Ворзель, Калинівка (Васильківська), Калинівка, (Броварська), Конча-За , Гатне, Зазим'я, Княжичі, Пухівка, Васильків, Обухів, Проліски, Щасливе, Старі та Нові Петрівці, Українка, Бориспіль