У цьому розділі ми наводимо відеоінструкції з монтажу воріт доступні в Інтернеті. Адже погодьтеся, часом легше один раз побачити як монтувати і робити відкатні, розпашні ворота і хвіртки своїми руками, ніж читати і вникати в мегабайти тексту. А також Ви можете прочитати статті: схема відкатних воріт, схема електропроводки для відкатних воріт та фундамент для відкатних воріт.

Відкатні ворота креслення

Відео готових воріт можна подивитися тут. Відкатні ворота – відео!
Отже, перше відео від Дорхана, якісний, доступний опис монтажу воріт відкатних - наочно відмодельований кожен крок установки воріт. Є всього пара зауважень: для невеликих воріт достатньо і одного верхнього обмежувача, момент зі шпильками для кареток показаний дуже хрестоматійно - не робіть так - якщо хочеться каретки на шпильках - скористайтеся регулювальними опорами. І нарешті, підстава під привод це якийсь монстр - все набагато простіше монтажна пластина електроприводу встановлюється на дві профільовані труби або просто приварюється до швелера. А в іншому чудовий посібник для тих, хто вирішив монтувати відкатні ворота своїми руками.


Ще одне відео від Doorhan з монтажу воріт. Стійки воріт на наш погляд краще кріпити зварюванням на заставні.

Розпашні ворота теж можна переробити на відкатні, за наявності достатнього місця для відкату. Даний варіант плюс їхня автоматизація по грошах буде коштувати також або дешевше установки автоматики для воріт, а зручності в користуванні буде більше. Цікаве відео на цю тему:

Хрестоматійна лекція з виготовлення та монтажу відкатних (розсувних воріт) у трьох частинах. Практичну цінність представляють друга половина 2-ї частини і вся 3-я частина - у них показані подробиці етапи монтажу відкатних воріт. У 1-й частині та частково у 2-й нам показують виробництво воріт із сендвіч-панелей, що для наших українських широт не актуально.

Часть 1Часть 2Часть 3