Відкатні ворота своїми руками - креслення, схеми, деталі установки та конструкції. Ми зробили для Вас 100% безкоштовні креслення силової рами відкатних воріт. Вам не потрібно більше нишпорити по інтернету в пошуках тлумачних креслень, натикаючись на стародавні малюнки, позбавлені практичного сенсу, не потрібно давати свій Вайбер або інший месенджер, щоб потім вам місяцями називали менеджери-сектанти. Не потрібно купувати комплектуючі втридорога на фірмах, що обіцяють "безкоштовний" креслення при покупці їх товару ітд. Ми постаралися створити базу креслень відкатних воріт, щоб кожен користувач, який вирішив зробити відкатні ворота своїми руками, легко знайшов для себе корисну інформацію. Загальну теорію про влаштування відкатних воріт можете знайти в статті схема відкатних воріт. Дивитися креслення краще на планшеті з великою діагоналлю, стаціонарному комп'ютері чи роздрукувати.
Кілька слів як користуватися базою. Допустимо у вас класичний проріз шириною 4 м. Знаходьте креслення в діапазон, якого потрапляє ваш отвір і сміливо робите по ньому ворота. Справа в тому, що відкатні ворота повинні перекривати отвір у кожну сторону на 100-200мм. По-перше закриваються щілини, по-друге, таке перекриття необхідно для правильної фіксації воріт уловлювачами і верхнім обмежувачем. На кресленнях прикриття отвору стулкою позначено – D, його багато не буває, буває лише мало. У цьому ще одна важлива перевага відкатних воріт - складніше "накосячити"
Тобто для отвору 3.9м і 4.1м стулка буде однаковою, буде різнитися лише параметр D, 200мм і 100 мм відповідно, що в межах норми. Для шуканого отвору 4м прикриття становитиме 150мм у кожний бік, що є чудово.
Якщо ваш отвір, припустимо, 4.15м, то робите або як 4.1 або як 4.2 все одно вийде правильно.
Щодо висоти воріт. В основі представлені креслення для отвору висотою 2м від рівня чистої підлоги, якщо у вас більше або менше 2м, то додайте або відніміть від висот каркаса бажану відстань і все.
Приклад: припустимо, висота вашої брами від нуля (на кресленнях - Н) не 2м, а 2,5м.
Додаємо до всіх висот 500мм. і отримуємо: Н = 2500мм, Н2 = 2430мм, Н1 = 2370, h3 = 2310мм, h4 = 2230мм. Усе.

Те саме з напрямком відкриття - в базі представлені ворота з відкриттям вліво, якщо дивитися з двору, з правим відкриттям все буде дзеркально без змін конструкції.

Рекомендована фурнітура для воріт - SP PREMIER STANDART-500

Фурнитура для откатных ворот

Рекомендована фурнітура для воріт шириною 3-5.4м - SP PREMIER STANDART-500. Ваші ворота будуть їздити легко, плавно та безшумно. Ось як на відео.
На фурнітурі іншого виробника такого плавного та тихого ходу воріт може не вийти.

Як кажуть, відчуйте різницю. Ворота на фурнітурі одного бренду, що широко рекламується в інтернеті:

 

БЕЗКОШТОВНІ КРЕСЛЕННЯ ВІДКАТНИХ ВОРОТ:
Креслення відкатних воріт з прорізом 3,0-3,2м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот 3 метра

Креслення відкатних воріт з прорізом 3,3-3,5м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот с проёмом 3,3-3,5м

Креслення відкатних воріт з прорізом 3,6-3,8м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот с проёмом 3,6-3,8м

Креслення відкатних воріт з прорізом 3,9-4,1м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот 4 метра

Креслення відкатних воріт з прорізом 4,2-4,4м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот с проёмом 4,2-4,4м

Креслення відкатних воріт з прорізом 4,5-4,7м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот 4,5м

Креслення відкатних воріт з прорізом 4,8-5,0м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот 5 метров

Креслення відкатних воріт з прорізом 5,2-5,4м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот с проёмом 5,2-5,4м

Креслення відкатних воріт з прорізом 5,5-5,7м (натисніть, щоб збільшити)

Зверніть увагу, починаючи з цього розміру воріт і далі використовується велика напрямна 94х85х5. Рекомендована фурнітура для воріт шириною 5,4-10м - STRONG-800 або Roll Grand #1 до 800 кг.

 

Чертеж откатных ворот с проёмом 5,5-5,7м

Креслення відкатних воріт з прорізом 5,8-6,0м (натисніть, щоб збільшити)

Чертеж откатных ворот 6 метров

Креслення відкатних воріт з прорізом 6,0-10,0м

Для таких воріт також застосовуються комплекти фурнітури на 800 кг із напрямною 94х85 та товщина стінки 5мм. Рекомендуємо SP RPEMIER STRONG-800.
Технологія та методика залишаються колишніми. Довжину конструкції воріт обчислюємо за формулою: L отвору * 1,5 +200мм. Де L отвору - ширина отвору у світлі, довжина противаги 0,5 від L отвору, 200 мм - перекриття отвору полотном по 100 мм кожну сторону. Для таких великих воріт противагу частину вкрай бажано робити рівною половині отвору. Обов'язкові діагоналі, щоб стулка була несучою фермою. Вітається зменшення парусності. Також, вкрай бажаний другий верхній обмежувач з чотирма роликами, один ставимо на початку противаги, другий - наприкінці. Ось, власне, і всі нюанси.

Чертеж откатных ворот 6-10 метров

Насправді це виглядає так:

Откатные ворота 10 метров

Креслення-схема установки нащільників відкатних воріт:

Чертеж-схема установки нащельников откатных ворот:

Залишились питання? Телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з усіх питань! Телефонуйте або замовте консультацію.