Увага! Розділ не актуальний!
Інформація надана виключно для ознайомлення.

Откатные ворота филенка

Ми не виготовляємо ворота і не продаємо фільонку, але Ви можете придбати у нас усі необхідні комплектуючі для виготовлення відкатних воріт, а саме фурнітуру для відкатних воріт та автоматику для відкатних воріт.

В'їзні ворота та хвіртки, виготовлені з використанням декоративної фільонки, підкреслять респектабельність будинку або офісу, торгових, промислових об'єктів тощо. Виріб має високу міцність, стійкий до атмосферних явищ (сніг, дощ), насильницького проникнення (захист від злому), має відмінні експлуатаційні характеристики та призначений для довготривалого використання. Фільонка добре поєднується з будь-яким облицювальним, покрівельним матеріалом будівлі або дерев'яної будівлі. Фільонки виготовляються зі сталі без покриття. Використовуючи дані фільонки, можна виготовляти ворота відкатного та розстібного типу, хвіртки. Для виготовлення воріт використовується профільна труба 60х40, 20х20, 20х40, 40х40 та ін. (Див. ілюстрації). Для фарбування металоконструкцій з фільонками можна використовувати як порошкову, так і рідку фарбу. Необхідно ознайомитися з рекомендаціями виробника фарби щодо фарбування виробів із металу. Фільонки для воріт:


Филенка для ворот

Варіант конструкції рами відкатних воріт для зашивання металевою фільонкою.
Зовнішній каркас із труб 60х30 вариться так само як для класичних воріт під зашивку профнастилом, а внутрішній каркас із труби 40х20 формує сітку в комірки якої вставляється філе. Фільонку кріплять різними способами: на зварювання, на заклепки, саморізи. На наш погляд оптимально приварювати фільонку зварюванням-напівавтоматом. Фільонка вставляється в осередки з боку двору і обварюється теж з боку двору, там де потрібно стик зашпаровується герметиком.

Откатные ворота из филенки

В принципі можна всю конструкцію виварити із труби 60х30(40), головне сформувати сітку для фільонок.

Филенчатые ворот рама

Спочатку формується каркас, ось за таким принципом:

Откатные ворота из филенки

Каркас откатных ворот для филенки

Після цього вварюються фільонки:

Откатные ворота шоколадка

Филенчатые откатные ворота

Після гунтування та фарбування:

Филенка ворота

Ворота шоколадка

Осередки сітки Ви можете комбінувати відповідно до Вашого бачення малюнка воріт, а також для припасування потрібних Вам розмірів. Фото воріт їхньої металевої фільонки:

Филенчатые откатные ворота

Фільончасті розпашні ворота

Распашные ворота из филенки

Хвіртка з фільонки

Калитка из металлической филенки

Калитка из металлической филенки