Железные ворота

Це найдавніший і багаточисельний вид в'їзних воріт. Свою популярність здобули через надзвичайну простоту своєї конструкції. Якщо є вільне місце для розкриття стулок – це, мабуть, оптимальний вибір. Сучасні розпашні ворота для гаража та в'їзна брама збираються на основі жорсткого профілю, обшиваються зовні металом, деревом, сендвіч – панелями тощо. Іноді в'їзна розпашна брама виконується з ажурних кованих решіток.
Конструкція розпашних воріт:
1. жорстка металева рама
2. обшивка (профнастил)
3. стійки (труба 60х30)
4. петлі
5. засувка

Распашные ворота своими руками

Металева рама - це зварна конструкція, що виготовляється із сталевої труби 60х30х2 мм, має внутрішню, сталеву раму, для надання жорсткості та збереження суворої прямокутної форми.
У конструкції рами воріт передбачені спеціальні заставні, необхідні для кріплення обшивки.
Конструкція рами воріт розроблена таким чином, щоб оптимально підійти до обшивки, обшивка та рама воріт складають єдине ціле, між ними практично немає зазорів та виступів. Рама воріт універсальна та підходить під різні обшивки: профнастилом, листовою сталлю, деревом. На фото нижче наведено кут стулки воріт. Як і у випадку відкатних воріт і каліток каркас формується їх профільних труб 60х30 (зовнішній контур) і 20х40 внутрішній каркас, до якого і кріпиться матеріал зашивки.

При виготовленні воріт потрібно використовувати спеціальні петлі, що надійно утримують стулку воріт на петельному стовпі. Петлі бажано повинні бути укомплектовані підшипниками, що забезпечує легкість та плавність ходу воріт. Залежно від розміру та ваги на ворота встановлюється чотири або шість петель.
Петлі можна використовувати як металеві, так і полімерні.
Розпашні ворота за відсутності автоматики потрібно забезпечити засувкою. Всі металеві частини воріт ґрунтуються та забарвлюються у будь-які кольори. Якщо Ви вирішили автоматизувати Ваші розпашні ворота, то рекомендуємо статті автоматика для розпашних воріт і установка автоматики розпашних воріт.
Профлист – найпоширеніший матеріал при виготовленні парканів, покрівлі та розпашних воріт. Довговічний, має найширшу гамму кольорів та недорогий матеріал.
При виготовленні профнастилу використовується холоднокатана гарячеоцинкована сталь з різними видами полімерних покриттів. Профнастил надійно захищений від корозії. Зашити розпашні ворота можна також металом, фільонкою, полікарбонатом та ін.

Металлические ворота

Железные ворота

Ворота из поликарбоната

сетчатые ворота

Розпашні ворота можна переробити на відкатні за наявності достатнього місця для відкату. Даний варіант плюс їхня автоматизація по грошах коштуватиме також або дешевше установки автоматики для розпашних воріт, а зручності в користуванні буде більше.

Автоматика для воріт ЗА і ПРОТИ- хороша стаття, рекомендуємо до прочитання перед покупкою.

Автоматика для распашных ворот за и против

Фотогаллерея установок распашных ворот (23 фото).
Надеемся, эта информация поможет Вам изготовить распашные ворота легко, быстро и дешево! Собери сам распашные ворота - сэкономь свои деньги!