Розглянемо, з чого складаються комплектуючі (фурнітура) для роздвіжних воріт. Стандартний комплект форнітури коштує наступних позицій:
1. Роликові каретки – 2 шт.
2. Напрямна РЕЛЬСА 5,6 або 7м. (довше немає). Оцинкований або чорний.
3. Верхні підтримувальні ролики.
4. Захоплення - верхній та нижній.
5. Кінцевий ролик.
6. Заглушки для торців балки.

Часті питання щодо фурнітури для відкатних воріт.
Саморобні відкатні ворота.

Універсальна фурнітура для всіх типів воріт.

Відкатні ворота - відмінне рішення для захисту та оптимізації проїзду на території приватного домоволодіння, промислового підприємства та громадських стоянок.

Відкатні ворота консольного типу зручні в експлуатації, не вимагають розчищення снігу взимку, у відкритому стані не займають місця та повністю звільняють отвір (не мають верхньої напрямної, що обмежує висоту проїзду). Консольна (несуча) частина воріт знаходиться за отвором, де встановлені роликові візки. Ролики візків знаходяться всередині несучого профілю, що забезпечує надійну роботу воріт та автоматики навіть у зимовий час.

При виготовленні комплектуючих для консольних воріт застосовуються революційні технології, зокрема, у сфері застосування сучасних надміцних полімерів. Застосування останніх розробок області полімерів дозволило досягти високих показників міцності окремих вузлів, їх довговічності і безшумної роботи.

Відкатна фурнітура ROLL GRAND до 400 кг до 4 м. З полімерними роликами. (Україна).
Склад комплекту:
Каретка – 2 шт. Напрямна 70х60-6м. Уловлювач нижній - 1 шт. Уловлювач верхній - 1шт. Накатний ролик – 1 шт. Верхні ролики - 1 к-т. Заглушки - 2 шт.

Откатные ворота своими руками

Откатная фурнитура ROLLING EXPERT до 400 кг, до 4 м. С металлическими роликами. (Украина).
Откатные ворота своими руками

Откатная фурнитура ROLL GRAND до 650 кг, до 7 м. С полимерными роликами. (Украина) .
Откатные ворота своими руками

Откатная фурнитура ROLL GRAND до 800 кг, до 10 м. С металлическими роликами. (Украина) .
Откатные ворота своими руками

Откатные ворота фурнитура 500 кг, от 3,5 до 5 м. С металлическими роликами. Все части оцинкованы. Направляющая пр-во SP PREMIER AG (Австрия) каретки и пр. пр-во Украина.
Откатные ворота своими руками

Комплект фурнитуры для откатных ворот до 800 кг, до 10 м. С металлическими роликами. ROLLING EXPERT (Украина).
Откатные ворота своими руками

Откатная фурнитура 400 кг, от 3 до 4 м. С металлическими роликами. ROLLING CENTER BASIC (Италия).
Откатные ворота своими руками фурнитура

Комплект фурнитуры для подвесных откатных ворот до 400 кг, до 3 м. С металлическими роликами. ( Украина).
Откатные ворота своими руками

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТ.
Щоб зробити процес відкривання воріт за кілька секунд, достатньо встановити на ворота електропривод. У цьому випадку відкривати та закривати ворота можна з пульта керування, закріпленого на стіні біля воріт, або ще простіше – дистанційно, натиснувши кнопку на брелоку.
Автоматичні ворота – це не лише зручність, а й гарантія безпеки. Як правило, автоматика для воріт виконує функції замка, щільно притискаючи полотно секційних воріт до підлоги, не дозволяючи зрушити полотно воріт відкотів убік або відігнути стулку воріт.
Компанія Робимо-Ворота, реалізує безліч моделей приводів провідних світових виробників. Автоматика Faac, Автоматика Гант, Автоматика Roger, Автоматика Nice, Автоматика Bernal, а також приводи та аксесуари, розроблені безпосередньо в компанії DoorHan.
Абсолютно вся автоматика Гант, відрізняється високою якістю та адаптована до вітчизняних умов експлуатації. Італійський виробник приводів Faac забезпечує стовідсотковий контроль якості продукції. Кожен електропривод, на якому стоїть знак Faac, проходить жорстке тестування на стенді. Автоматика Faac успішно експлуатуються на чотирьох континентах – більш ніж у 30 країнах світу.

Комплект автоматики для откатных ворот до 1000 кг, GANT BS-IZ (КНР).

BS-IZ, PS-IZ

Комплект автоматики для откатных ворот до 800 кг, GANT BS-CAN (КНР).
BS-CAN, PS-CAN

Комплект автоматики для откатных ворот до 1300 кг, DOORHAN SLIDING-1300 (Россия).
oorhan Sliding-1300

Комплект автоматики для откатных ворот до 500 кг, BFT DEIMOS-600 (Италия).
BFT DEIMOS-600

Комплект автоматики для откатных ворот до 400 кг, CAME BX-74 (BX-A) (Италия).

CAME BX-74

Автоматика для откатных ворот весом до 800 кг, CAME BX-78 (Италия).
CAME BX-74

Комплект автоматики для откатных ворот до 900 кг, FAAC 741 (Италия).
FAAC-741

Комплект автоматики для откатных ворот до 400 кг, NICE ROAD-400 (Италия).
NICE ROAD-400

Автоматика для распашных ворот

Комплект автоматики для воріт воріт складається з двох приводів монтованих на стулки воріт і блоку управління приводами. Приводи воріт можна розділити на два основних типи: прихованої та зовнішньої установки. Для зовнішньої установки використовують "лінійні" або "важільні" приводи.
Лінійні приводи воріт є найпоширенішим типом. Вони можуть бути електромеханічними – електромотор з механічною черв'ячною передачею або електрогідравлічними – електромотор із гідроциліндром. Системи приводів можуть бути оснащені безпековими пристроями – фотоелементи, сигнальні лампи, кодові клавіатури. Приводи підбираються під ваші ворота відповідно до: ваги воріт, їх довгої, швидкості роботи та інтенсивності навантаження.
Важільні приводи воріт працюють за схемою, аналогічною електромеханічним доводчикам. За рахунок цього з'являється можливість встановлення його на ворота зі складною архітектурою (наявність опорних колон, складні ворота тощо) або на невеликі хвіртки.
Крім того, існують спеціальні приводи воріт прихованого монтажу. Монтаж “в підлогу” дозволяє використовувати їх для автоматизації художніх (кованих) та старовинних воріт без шкоди для їх зовнішнього вигляду та загального дизайну.
Ми пропонуємо автоматику для воріт наступних виробників: GANT, NICE, DOORHAN.
Автоматика для зсувних (відкатних) воріт
Комплект автоматики для зсувних воріт складається з приводу з вбудованим блоком управління та зубчастої рейки, що кріпиться на полотно воріт. Приводи зсувних воріт є електромотором з редуктором і шестернею, що передає зусилля на ворота через зубчасту рейку (закріплену на воротах). Ці приводи, як і приводи воріт діляться на: електромеханічні і гідравлічні. Однією з основних характеристик приводу є допустима вага стулки воріт. Ми пропонуємо приводи зсувних воріт для приватного та промислового застосування з допустимою вагою стулки від 600 до 2500 кг. Приводи можуть бути оснащені безпековими пристроями – фотоелементи, ребра безпеки, сигнальні лампи, кодові клавіатури. Приводи підбираються під ваші ворота відповідно до: ваги воріт та інтенсивності роботи.
Ми пропонуємо автоматику зсувних воріт наступних виробників: GANT, NICE, FAAC. Ворота Всім! Ворота для всіх!

Vorota-Shop Интернет-магазин комплектующих для ворот

Управління автоматикою для воріт
Способи керування:

дистанційне керування по радіоканалу (радіобрелок з фіксованим або "плаваючим" кодом);
дистанційне керування з клавіатури;
керування з виносного ключа-вимикача або простий кнопки;

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРОТ


Автоматика для воріт відкатних воріт не просто дуже зручна, але й функціональна і дозволяє зробити ворота більш практичними, що будуть відповідати духу теперішнього століття. більш зручними та модними. У нас Ви можете вибрати різноманітні комплекти автоматики, що повністю відповідатимуть Вашим вимогам та фінансовим можливостям. Також у нас Ви можете абсолютно безкоштовно, ознайомитись з рекомендаціями щодо вибору автоматики, які склали для Вас досвідчені фахівці, щоб Ви мали можливість швидко та правильно підібрати все необхідне. До того ж, ми даємо річну гарантію на всю автоматику, чим можуть похвалитися далеко не всі магазини. Тільки на сайті «Робимо Ворота» Ви можете ознайомитися з докладними схемами та інструкціями по встановленню автоматики воріт, а також придбати якісні запчастини для воріт, що дозволять Вам надовго забити про ремонт воріт.

Автоматика для воріт ціна характеризується комплектацією і матеріалами, але в цілому, вона набагато дешевше, ніж аналогічні пропозиції в інших магазинах. Тому, навіщо переплачувати за те, що можна купити дешевше та відмінну якість? Ми дбаємо про те, щоб Ви могли купити автоматику для воріт легко і швидко, для цього створили цілі розділи, що покликані допомогти Вам у їх виборі. До того ж Ви можете також зателефонувати, представленим на сайті і отримати детальну інформацію на всі питання з приводу монтажу, комплектації, знижок, доставки та інших питань, на які із задоволенням дадуть відповідь наші консультанти. Наша автоматика для воріт came, забезпечить Вас не просто сучасними та модними воротами, а й міцною, надійною автоматичною системою, що служитиме Вам довгі роки.
Управління по радіоканалу

Цей спосіб є одним із найпоширеніших. Для нього потрібна установка поруч із виконавчим пристроєм (привід воріт), радіоприймача, підключеного до блоку керування та наявність у господаря передавача (брелка), що дозволяє надсилати сигнал на відстані. Як правило, ці пристрої мають кварцову стабілізацію частоти, мають цифрову систему кодування і звуковий сигнал початку передачі. Слід зазначити можливість вибору між брелками з фіксованим кодом і динамічним "плаваючим". Другий варіант зазвичай дорожчий, оскільки ускладнює підбір коду зловмисником. Існують багатоканальні брелоки, що дозволяють керувати відразу кількома пристроями.